Android 4.3: Jak uzyskać historię powiadomień


26

W ostatnich dniach, po wydaniu Androida Jelly Bean 4.3, słyszałem o nowej funkcji: coś w rodzaju historii powiadomień , która byłaby ekranem pokazującym nie tylko bieżące powiadomienia, ale także poprzednie . Czy to prawda, czy to tylko plotka? Jeśli to faktycznie istnieje, jak mogę przejść do takiego ekranu?

Odpowiedzi:


33

To nie jest pogłoska: historia powiadomień to prawdziwa funkcja systemu Android 4.3, chociaż nie wspominają o tym na stronie Co nowego .

Poniższe kroki pozwolą Ci skorzystać z Historii powiadomień w waniliowym Android Jelly Bean 4.3:

 1. Przejdź do szuflady aplikacji, a następnie dotknij karty Widżety . Przewiń, aż dojdziesz do widżetu Skrót do ustawień (1x1) .
 2. Przeciągnij i upuść ten widget na ekran główny .
  Krok 1 Krok 2
 3. Zobaczysz ekran, na którym możesz wybrać typ ustawień, które ten skrót otworzy. Wybierz Powiadomienia .
 4. Skrót Powiadomienia będą na ekranie głównym, dotknij go.
 5. Ekran Powiadomienia pokazuje historię powiadomień, o której mówimy. Na tym ekranie aktualnie aktywne powiadomienia pojawiają się w pełnej intensywności, a odrzucone są przyciemnione.
  Krok 3 Krok 4 Krok 5
 6. Stuknięcie w każdym powiadomieniu z tego ekranu spowoduje otwarcie odpowiedniego ekranu informacji o aplikacji , w którym będzie można przełączać opcję Pokaż powiadomienia według własnego uznania.
 7. Pamiętaj: jeśli wyłączysz powiadomienia dla aplikacji, jej ikona zniknie z paska stanu, wszystkie jej powiadomienia zostaną przyciemnione na ekranie Historia powiadomień i odtąd możesz przegapić ważne powiadomienia o tej aplikacji. Rób to tylko wtedy, gdy masz całkowitą pewność.
  Krok 6 Krok 7

2
Nie jest zły. Ale dotyk na wpół upieczony. Byłoby niezwykle przydatne, gdyby pokazane zostały szczegóły / tekst powiadomienia. Nieumyślne wyczyszczenie cienia powiadomień jest głównym scenariuszem, przewiduję, że byłoby to dla mnie przydatne.
Sparx,

2
Brak widżetu / skrótu dostępnego w telefonie Samsung Galaxy Note 3 z systemem Android 4.4. Wydaje się, że sprzedawcy mogą (i robią) pominąć tę opcję ..
Barry Staes

4
Jeśli niektóre telefony nie mają skrótu do Historii powiadomień , zainstaluj zamiast tego tę aplikację: play.google.com/store/apps/…
anticafe

Wygląda na to, że wbudowany dziennik powiadomień nie jest już dostępny w systemie Android 6.0 Marshmallow. Awaria aplikacji Historia powiadomień [4.3+].
Shawn

0

Kilka popularnych urządzeń, takich jak Samsung Galaxy S7, S7 Edge, LG V20, całkowicie usunęło domyślny dziennik powiadomień Androida.

Jeśli twoje urządzenie nie ma skrótu Ustawienia w Widżetach, musisz użyć aplikacji innych firm, takich jak Dziennik historii powiadomień .

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jest to darmowa aplikacja, która przechowuje wszystkie powiadomienia lokalnie. Oto funkcje tej aplikacji:

 • Domyślny dziennik powiadomień (jeśli jest obsługiwany)
 • Zaawansowana historia powiadomień
 • Nieograniczony dziennik powiadomień
 • Aplikacje z czarnej listy, które należy wykluczyć z dziennika
 • Wyszukaj powiadomienia
 • Przesuń, aby usunąć pojedyncze powiadomienie
 • Wyczyść wszystkie powiadomienia naraz

PS: Jestem programistą tej aplikacji. Możesz dowiedzieć się więcej na moim blogu .


Akceptowana odpowiedź może nie działać dla każdego urządzenia. Dlatego mówię: „Poniższe kroki pozwolą ci skorzystać z Historii powiadomień w waniliowym systemie Android Jelly Bean 4.3”, ponieważ nie będzie on działał w mocno dostosowanych przez producenta wersjach Androida 4.3
Francisco Alvarado

Zgadzam się z twoim komentarzem.
Amar Ilindra

Jak pobierać takie same w MIUI, dodałem widget powiadomień & statusu poprzeczkę, ale to nie działa i nie ma widget dla powiadomienia sam
PYD
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.