Wyszukaj w witrynie Android Market?


12

Czy jestem tylko ślepy, czy nie ma opcji „wyszukiwania” w Android Market (??), jeśli przejdziesz na stronę z komputera stacjonarnego? Jeśli nie, czy powinienem skorzystać z wyszukiwarki innej firmy na rynku, czy powinienem po prostu przejść na inny „rynek” (inną stronę z aplikacjami na Androida)?

A jeśli nie ma opcji wyszukiwania - dlaczego? Nie rozumiem, dlaczego ktoś nie umieściłby czegoś tak trywialnego na tego rodzaju stronie internetowej? lol

Dziękuję Ci


Nie wiem też, dlaczego, ale możesz użyć AppBrain, jak sugeruje Gary w odpowiedziach
Louis Rhys

2
Tak, nie wyjaśniłem dlaczego, ale to dobre pytanie. Może muszą dodać jakiś wyszukiwawczy „silnik” lub coś w tym stylu… ale gdzie zamierzają je zdobyć?
Gary

3
Jest to długotrwała skarga. W tej chwili jedynym sposobem wyszukiwania w usłudze Market jest aplikacja na urządzeniu. Ulepszenia strony internetowej są prawdopodobnie planowane, ale oczywiście niczego jeszcze nie widzieliśmy.
ale

1
Wygląda na to, że rynek jest już w drodze (dziś?). Telefony z Androidem, aby uzyskać nową usługę Android Market: zgłoś .
Gary

Odpowiedzi:


11

Możesz teraz wyszukiwać i instalować aplikacje ze strony Android Market .

Najwyraźniej został uruchomiony dzisiaj i ludzie (w tym ja) mają problem z zalogowaniem się, ale jestem pewien, że wkrótce to wyjaśnią. Teraz możesz wyszukiwać aplikacje, filtrować według bezpłatnych lub płatnych i sortować według trafności lub popularności. Na każdej aukcji znajduje się również przycisk „Instaluj”, który prawdopodobnie będzie jak usługa Appbrain, która powoduje, że aplikacja automatycznie pobiera na twój telefon (kiedy możesz się zalogować).

Gdy odwiedzasz http://market.android.com/ w telefonie, faktycznie widzisz witrynę, ale jeśli klikniesz dowolną aplikację lub przeszukasz, nastąpi przekierowanie do aplikacji Market.


Durn! Pokonaj mnie do tego.
ale

Ładny. Dzisiaj widziałem artykuł, wtedy dodałem komentarz do pytania. Zapomniałem zobaczyć, jak to się potoczy.
Gary

5

Kiedy wiceprezes Google ds. Inżynierii Vic Gundotra ogłosił Froyo w swoim głównym przemówieniu na temat Google I / O 2010 w maju zeszłego roku, pokazał, że pracują nad nową stroną internetową, w której będziemy mogli wyszukiwać, przeglądać i instalować aplikacje bezpośrednio ze strony. Jednak do dnia dzisiejszego (styczeń 2011 r.) Do tej pory nie było więcej słów na temat tej witryny.

Zauważ, że wszystko w tym akapicie ma charakter spekulacyjny: Domyślam się, że powstrzymują stronę przed uruchomieniem z Honeycomb lub prawdopodobnie dla Google I / O 2011 (lub mogą ogłosić Honeycomb w Google I / O 2011 (EDYCJA: nie , właśnie pokazali podgląd funkcji tabletu Honeycomb na CES 2011, nie wydali jednak jeszcze żadnego urządzenia Honeycomb (EDIT2: Honeycomb jest już wydany)). Możliwe też, że instalacja internetowa będzie dostępna tylko dla Androida 2.2 i nowszych ze względu na wymaganie C2DM, chociaż Google może mieć inne rozwiązania.Inną możliwością jest to, że skrobią witrynę i chcą teraz, aby wszyscy zapomnieli o tym, co mówili przed tysiącami odbiorców i praktycznie wieczną widownią na Youtube. Pamiętaj jednak, że tak naprawdę zależy od strategii Google, w jaki sposób i kiedy uruchomią nową witrynę. (EDIT3: Android Web Market został wydany od pewnego czasu na https://market.android.com/ )

Na razie jednak AppBrain i AndroidZoom zapewniają podobne funkcje.


Nowa strona została uruchomiona!
Mateusz

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.