Gdzie jest przycisk aparatu na stronie wyszukiwarki grafiki Google na moim Androidzie?


12

Urządzenie: Samsung Galaxy S3
OS: 4.1.1

Chcę przeprowadzić wyszukiwanie obrazu wstecznego na moim telefonie S3. Gdy otwieram stronę główną Google Image Search, nigdzie nie można znaleźć przycisku „aparat”. Nie mogę więc przesłać zdjęcia. Otworzyłem stronę w przeglądarce Chrome i standardowej przeglądarce, ale nadal jej nie widzę.

Jak mogę wyszukać obraz odwrócony z mojego telefonu?

Odpowiedzi:


8

Najlepszym rozwiązaniem jest zażądanie strony internetowej na komputery w przeglądarce Google Chrome.

  1. Naciśnij przycisk menu przeglądarki.
  2. Zaznacz pole wyboru obok Desktop Site.
  3. Teraz przejdź do witryny Google Images (google.com/imghp).

I masz wygląd strony internetowej, jakiej można się spodziewać na komputerze.


Działa w Chrome na mojej
notatce

7

Czy zamiast tego próbowałeś używać Gogli Google ? To aplikacja Google do wyszukiwania wstecznego obrazu za pomocą aparatu. Pamiętaj, aby włączyć Search from Camera.

Możesz również użyć istniejącego zdjęcia w swojej galerii. Otwórz ustawienia (przycisk koła w prawym dolnym rogu), a następnie kliknij ikonę, która wygląda jak góra ze strzałką (drugi przycisk od lewej).


Mam go, ale chcę użyć zdjęcia zapisanego w telefonie.
verve

@verve Zobacz moją edycję (drugi akapit). Jeśli to działa, nie zapomnij głosować i zaakceptować odpowiedź. :)
geffchang

1
Gogle Google nie akceptują obrazu bez tekstu i kodu kreskowego.
frandroid

1

Google wydaje się blokować niektórym przeglądarkom / wersjom wyszukiwanie z obrazem.

jeśli zmienisz ciąg znaków użytkownika w ustawieniach przeglądarki na Firefox / 4 (lub cokolwiek więcej niż 3), Google pokaże ikonę aparatu, abyś mógł ponownie wyszukać obraz, tak jak to było wcześniej.

(Firefox ma to ustawienie w pliku general.useragent.extra.firefox w about: config Twoja przeglądarka telefonów może mieć to gdzie indziej)


0

Właśnie znalazłem alternatywne rozwiązanie za pomocą aplikacji Wyszukaj według obrazu . Ta aplikacja pozwala mi wyszukiwać obrazem na smartfonie. Mogę łatwo przesyłać zdjęcia, aby wyszukiwać w Google. Możesz także udostępniać zdjęcia z dowolnej witryny w mediach społecznościowych za pomocą jednego kliknięcia.


0

Musisz włączyć tryb pulpitu w przeglądarce, aby zobaczyć ikonę aparatu.


0

Wystarczy otworzyć Google Chrome na telefonie. Następnie wybierz 3 kropki w prawym górnym rogu i zaznacz znak „ Tryb pulpitu ”. Następnie przejdź do Google Images jak zwykle, pojawi się przycisk aparatu

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.