Google Play odliczyło dodatkową rupię 50 po zakupie aplikacji / gry w sklepie Play po raz pierwszy. Dlaczego?


14

Dzisiaj kupiłem Temple Run: Oz z Google Play. Kiedy wypełniłem wszystkie dane uwierzytelniające, aby zapłacić rupię 53.18 za tę aplikację, to automatycznie odjęła rupię 50,00 od mojej karty kredytowej i po przesłaniu jej ponownie odjęła rupię 53.18 od karty kredytowej. Ale oryginalna cena tej gry to rupia 53.18, dlaczego zdarzyło się dodatkowe odliczenie rupii 50,00?

Jak mogę odzyskać te pieniądze?

Czy kupowanie aplikacji w Google Play nie jest bezpieczne?


3
Kupowanie w Google Play jest „bezpieczne” w tym sensie, że transakcja jest szyfrowana, nikt nie powinien być w stanie poznać twoich danych. Jest również „bezpieczny” w tym sensie, że Google jest zaufaną firmą, nie próbuje celowo cię zrywać.
Peanut

Odpowiedzi:


25

Nie martw się Vinit, jednym ze standardowych sposobów sprawdzania konta przez bramy płatności (w tym Google Checkout i PayPal, PaisaPay itp.) Jest odjęcie niewielkiej kwoty (zwykle 1 USD lub około 50 INR) i zwrócenie jej w następnym kilka dni.

Poczekaj kilka dni, a robiąc to, obserwuj każde cofnięcie 50 INR. Jeśli widzisz kredyt na swoim koncie płatniczym, wszystkie są uporządkowane.


3
Potwierdzony. Słyszałem to już kilka razy. Zazwyczaj pieniądze należy zwrócić w ciągu 7–30 dni (zależy to również od przetwarzania danych firmy wydającej kartę kredytową). Nigdy nie słyszałem o sprawie, która nie została zwrócona.
Izzy

paypal odejmij 1 $, ale nadal nie odzyskałem pieniędzy,
Rajneesh071,

Z mojego doświadczenia PayPal widziałem odwrócenie mojego konta. Prawdopodobnie może to zająć trochę czasu. Natknąłem się również na to pytanie, które zgadza się z moim poglądem.
Narayanan,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.