Jak utworzyć filtr w mobilnym Gmailu?


29

Otwieram wiadomość na telefonie / tablecie i chcę utworzyć filtr dla tej wiadomości, ale nie widzę, gdzie to zrobić. To samo można znaleźć w prawym górnym menu podczas korzystania z internetowej wersji Gmaila.

Jakieś obejście tego?

Odpowiedzi:


20

O ile mi wiadomo, aplikacja GMail i mobilna wersja Gmaila nie mają możliwości dodania filtrów. Będziesz musiał użyć Desktop / pełnej wersji Gmaila, aby utworzyć filtry.


1
Czy filtry utworzone w Gmailu na komputery będą działać w wersji mobilnej? Utworzenie ich na pulpicie nie stanowi problemu. Pytanie brzmi, czy wersja mobilna będzie ich przestrzegać?
trejder

1
@trejder tak, będzie działać w wersji mobilnej.
SwapnilPopat

@PeacefulWarrior Powiedziałbym zupełnie odwrotnie. Przynajmniej w mojej wersji Gmaila wszystkie filtry zdefiniowane w wersji PC / stacjonarnej są całkowicie ignorowane przez wersję mobilną, a wszystkie wiadomości e-mail, które powinny znaleźć się w odpowiednich folderach, zawsze trafiają do skrzynki odbiorczej, jeśli pierwsza wersja Gmaila je zobaczy.
trejder

1
@trejder Myślę, że musisz wybrać opcję - „Pomiń skrzynkę odbiorczą (zarchiwizuj)” wraz z kryteriami filtrowania podczas definiowania filtrów.
SwapnilPopat

1
@trejder Spróbuj też usunąć kategorie. Twój komentarz jest poprawny.
SwapnilPopat

12

Bezpośredni sposób, nie. Obejście, tak. Kliknij menu w standardowej przeglądarce Androida lub Chrome i sprawdź Request Desktop Site.


Obecna wersja internetowego Gmaila udostępnia mobilną wersję aplikacji, nawet jeśli poprosisz o wersję komputerową.
juil

5
Ponieważ adres URL wskazuje już witrynę mobilną. Po zaznaczeniu opcji Poproś o witrynę na komputery i przeładowaniu strony zaktualizuj adres URL do mail.google.com na tej samej karcie. Nadal działa.
Supars,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.