Co oznacza „Polecenie głosowe” „Wystąpił nieoczekiwany błąd serwera. Proszę spróbuj ponownie." oznaczać?


12

Po ponownym uruchomieniu Samsung Galaxy S2 (GT-I9100) pojawia się komunikat o błędzie:

Komenda głosowa

Wystąpił nieoczekiwany błąd serwera. Proszę spróbuj ponownie.

[DOBRZE]

Zaczęło się to, odkąd dzisiaj wieczorem pobrałem wersję próbną (zredagowaną), ale nadal się dzieje nawet po odinstalowaniu.

Nie zaakceptowałem umowy poleceń głosowych. Za każdym razem, gdy przypadkowo go aktywuję, naciskając niewłaściwie klawisz home, wybieram Decline.

Co tak naprawdę oznacza ten komunikat o błędzie?


8
Witaj! Jeśli przyjechałeś tutaj z Google, ponieważ masz ten sam problem, nie publikuj „Ja też!” lub rzeczy tego rodzaju. Wystarczy dodać tę stronę do zakładek lub kliknąć ikonę gwiazdki po lewej stronie, aby zaznaczyć to pytanie jako ulubione , a następnie okresowo sprawdzać dostępność aktualizacji i odpowiedzi.
eldarerathis

2
Nie sądzę, że ten problem jest związany z każdym pobraniem, które również mi się przydarzyło, bez zmiany konfiguracji
Oscar Cabrero,

1
Wdrożono PRISM
Oscar Cabrero

Usunąłem nazwę oprogramowania, które przypadkowo pobrałem. Widzę teraz wiele osób, które zadają podobne pytania na innych forach i nie wszyscy mogą pobrać tę samą aplikację.
Bill P. Godfrey,

To pytanie ma prawie 40 000 wyświetleń w ciągu zaledwie dwóch dni. Nie pamiętam, czy zdarzyło się to kiedyś na entuzjastach Androida. Zgaduję również, że jest to problem z serwerem.
Flow

Odpowiedzi:


8

Ten błąd ciągle pojawiał się dzisiaj, więc poszedłem do SettingsApplicationsAllVoice Command. Stamtąd kliknąłem Force StopOKnastępnie Clear DataOK. Następnie ponownie uruchomiłem polecenie głosowe, dotykając przycisku mikrofonu w widżecie wyszukiwania Google.

Polecenie głosowe działało idealnie i od około godziny nie widziałem komunikatu o błędzie.


Wydaje mi się, że to też załatwia sprawę. Wyślę tu ponownie, jeśli wróci. Wielkie dzięki.
Bill P. Godfrey,

1
Postępowałem zgodnie z tymi krokami (wymuszone zatrzymanie i wyczyszczenie danych), a kiedy otworzyłem go ponownie środkowym przyciskiem podwójnego kliknięcia, ten sam komunikat o błędzie od razu, zanim otrzymam szansę zaakceptowania warunków licencji.
Tom

2
Nie działał. Samsung GS2, Sprint.
Jasmine

6

Na razie możesz wyłączyć polecenia głosowe z Settings->Applications. Jestem pewien, że jest to problem z serwerem Samsung.


1

Na tym forum ktoś wspomniał:

Właśnie zadzwoniłem do pomocy technicznej firmy Samsung. Google Voice ma problem ze swoim serwerem. W tym czasie możesz wyłączyć polecenie głosowe w ustawieniach - Aplikacje - Wszystko - kliknij polecenie głosowe, a następnie kliknij Wyłącz. Powiedziano, że wiadomość przestanie się pojawiać. Tech # 1800-762-7864

Wczoraj zauważyłem ten sam problem na moim SGS2, ale od wczoraj wieczorem nie widziałem żadnych komunikatów o błędach, więc podejrzewam, że problem został rozwiązany przez firmę Samsung lub Google.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.