Jak mogę wyświetlić mojego Androida na monitorze komputera?


16

Przeszukałem Internet i przybyłem tu jako ostatnia nadzieja.

Obecnie mam Galaxy S4, M919v. Posiadam dwa 24-calowe monitory Samsung.

Czy jest jakaś metoda, aby wyświetlić ekran Androida na jednym z moich monitorów?

Chcę w zasadzie grać w gry na Androida, używając telefonu z Androidem, ale wyświetlać je na moich monitorach. Mój 24-calowy monitor ma taką samą rozdzielczość jak mój telefon, więc uważam, że grafika powinna być świetna.

Próbuję znaleźć rozwiązanie tego problemu za pomocą kabla WIFI / mikro-usb bez kupowania jakichkolwiek dodatkowych typów złączy.Obawiam się, że żadne z tych rozwiązań nie jest dobre. Splashtop jest najbardziej płynną rzeczą, jaką widziałem, ale niestety wyświetla tylko pulpit na Androidzie, a nie na odwrót.
LearnIT

Dziwię się, że nikt nie wspomniał o ASM (monitorze Android)
freeforall tousez

Odpowiedzi:


9

W swoim pytaniu wspomniałeś, że nie chcesz kupować żadnych dodatkowych złączy. W szczególności jakiś powód? Jak bardzo nie chcesz wydawać pieniędzy? Rozdzielczość nie będzie problemem, to opóźnienie.

Jeśli całkowicie nie chcesz płacić, spróbuj uruchomić serwer VNC w telefonie, a następnie połącz się z nim za pomocą programu do przeglądania VNC na komputerze. Laptop Magazine ma bardzo dobry przewodnik: Jak sterować urządzeniem z systemem Android z komputera . Odnoszą się do VMLite VNC Server, który kosztuje 9,99 USD, ale można znaleźć inne programy serwerowe VNC, które są bezpłatne (chociaż kilka nie wygląda na szczególnie godnych zaufania, IMO). Dostajesz jednak to, za co płacisz; tanie rozwiązanie bezprzewodowe oznacza opóźnienie wejścia. Twoje gry będą bardzo trudne, a wrażenia będą ogólnie słabe.

Jeśli potrafisz zarządzać kilkoma dolarami, to najlepszym rozwiązaniem jest adapter Micro USB na HDMI MHL (z adapterem Micro USB 5pin na 11pin dla twojego S4 - koniecznie przeczytaj drobny druk!), O którym mowa w odpowiedzi gt7599a. 15 USD (ish) plus kabel HDMI zapewnia rozwiązanie przewodowe o bardzo niskim opóźnieniu.

Jeśli chcesz czegoś bezprzewodowego, ale chcesz także grać w gry, najlepiej postawić adapter, który korzysta z możliwości S4 WiFi Direct / Miracast. Oznacza to, że Samsung Cast Hub Wi-Fi All-Share (55 USD), NETGEAR Push2TV (60 USD) lub podobny.

Ile to jest dla ciebie warte?
2

Rozwiązaniem jest stacja dokująca lub adapter MHL (micro-USB) do HDMI. Szybkie wyszukiwanie w Google lub Amazon powinno znaleźć to, czego potrzebujesz poniżej 20 USD, jeśli korzystasz z usług innej firmy niż Samsung.

Uwaga: niektóre ROMy w niektórych modelach telefonów nie obsługują wyjścia HDMI (np. CM10 na i9100, który mam) prawdopodobnie nie jest problemem na S4, ale jeśli sflashowałeś pamięć ROM inną niż Samsung, możesz chcieć dwukrotnie sprawdzić.


2

Asus PC Link był jednym z najszybszych rozwiązań do wyświetlania ekranu Androida na monitorze komputera. Zmierzone opóźnienie wyniosło 140 ms. Opóźnienie Miracast było bliskie 300-500 ms (jego dopuszczalny zakres nie jest określony przez standard, więc się zmienia).0

Biorąc pod uwagę, że masz urządzenie Samsung, czy Samsung Sidesync będzie odpowiedni? Można podłączyć zarówno przez kabel USB, jak i Wi-Fi.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.