Jak zdalnie wylogować wszystkie internetowe sesje Gmaila z mojego telefonu z Androidem


11

Czy mogę zdalnie wylogować się z wszystkich sesji Gmaila z mojego telefonu z Androidem?

To pytanie wyjaśnia, jak to zrobić ze strony Gmaila za pomocą standardowej przeglądarki internetowej. To nie działa z mojego telefonu, ponieważ kiedy odwiedzam witrynę Gmaila z przeglądarką w telefonie, następuje przekierowanie do wersji mobilnej, więc nie mam dostępu do funkcji „Aktywność na tym koncie”.

Odpowiedzi:


6

Znalazłem dwa sposoby uzyskania dostępu do funkcji „Aktywność na tym koncie” z wbudowanej przeglądarki internetowej Android 4.0:

  1. Wybierz opcję „Poproś o witrynę na komputery” w menu przeglądarki, a następnie otwórz https://mail.google.com  - w ten sposób nie będzie przekierowywać na stronę mobilną. Następnie użyj łącza „Szczegóły” u dołu strony, tak jak na komputerze.

  2. Otwórz mobilną wersję Gmaila, wybierz „przycisk menu” w górnej linii (z trzema pionowymi liniami) - otworzy się lista twoich tagów. Na dole tej listy zobaczysz wiersz „Wersja Gmaila: Mobile | Telefon komórkowy (stary) | Pełny"; wybierz link „Pełny”, aby przejść do pełnej wersji Gmaila (wygląda nieco inaczej niż w przypadku pierwszego sposobu). Ponownie powinieneś zobaczyć link „Szczegóły” u dołu strony, który prowadzi do strony „Aktywność na tym koncie”.


Jeśli chodzi o to, co jest warte, wersja beta przeglądarki Chrome nie zaakceptowałaby „Poproś o witrynę na komputery”, gdy ją wypróbowałem.
ale

1

Jeśli „Żądaj witryny na pulpicie” nie działa, zawsze możesz zmienić ciąg agenta użytkownika na w opcjach przeglądarki, istnieje on w standardowej przeglądarce Androida menu -> more -> Settings -> Advanced Settings -> Select User Agent -> [select one which ends with Desktop]

Obecnie nie sądzę, że „jest na to odpowiednia aplikacja”: str


0

Oto inne działające rozwiązanie.

  1. Najpierw zaloguj się do swojego konta Gmail z komputera i kliknij link „Szczegóły”. Otworzy się nowe okno. Zobaczysz adres URL w nowym oknie. Skopiuj / zapisz ten adres URL (jak https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=**********&view=ac:).

  2. Zaloguj się na swoje konto Gmail z przeglądarki Androida (chrome). Teraz przejrzyj ten adres URL z przeglądarki (chrome).

Otrzymasz przycisk „Wyloguj się ze wszystkich innych kont”. Kliknij to. Gotowe!


0

wprowadź opis zdjęcia tutaj Tak, zrobiłem to teraz z Androida z wersją na komputer. Wydaje się to bardzo łatwe. Działa w przeglądarce Crome. Oto on: - Wybierz opcję „Poproś o witrynę na pulpicie” w menu przeglądarki, a następnie otwórz https://mail.google.com- w ten sposób nie przekieruje do strony mobilnej. Następnie użyj łącza „Szczegóły” u dołu strony, tak jak na komputerze. Otwórz mobilną wersję Gmaila, wybierz „przycisk menu” w górnej linii (z trzema pionowymi liniami) - otworzy się lista twoich tagów. Na dole tej listy zobaczysz wiersz „Wersja Gmaila: Mobile | Telefon komórkowy (stary) | Pełny"; wybierz link „Pełny”, aby przejść do pełnej wersji Gmaila (wygląda nieco inaczej niż w przypadku pierwszego sposobu). Ponownie powinieneś zobaczyć link „Szczegóły” u dołu strony, który prowadzi do strony „Aktywność na tym koncie”.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.