Jak ustawić limit czasu blokady ekranu?


17

Chciałbym wprowadzić kod PIN nie natychmiast po naciśnięciu przycisku gotowości, ale dopiero po pewnym czasie, np. 30 minut.

Wiem, że istnieje Opóźnienie hasła , które jest lepsze niż nic. Działa to jednak tylko wtedy, gdy aplikacja jest uruchomiona, a sama aplikacja nie jest chroniona hasłem. Aktualizacja : nowsze wersje Opóźnienia hasła działają dobrze (nie musisz już dłużej działać, aplikacja jest teraz chroniona hasłem).

Czy są lepsze rozwiązania? Czy ograniczenia techniczne Froyo uniemożliwiają lepsze rozwiązania?

W celach informacyjnych : testowany.com (znaleziony przez /android/780/what-is-a-good-lock-program-for-android-phones ) wspomina o opóźnieniu blokady i automatycznej blokadzie , ale te działają tylko w wersji 2.1 lub niższej.

I jak wyłączyć blokadę ekranu na moim HTC Desire Z? proponuje brak blokady , ale jest to rozwiązanie innego problemu (całkowicie wyłącz blokadę, a nie tylko ją opóźnij).


Autor blokady opóźnienia wspomina, że ​​Google zablokował interfejs API związany z blokowaniem we Froyo. Może to być powód, dla którego nie są dostępne aplikacje.
Sparx

Odpowiedzi:


4

Mam HTC Desire z systemem Froyo i mogę przejść do Ustawień | Bezpieczeństwo | Zablokuj telefon po i wybierz limit czasu na „Natychmiast”, 3, 5 10 lub 15 minut.

Czy karta Galaxy Tab nie ma tego ustawienia?


2
nie, karta Galaxy właśnie ustawiła blokadę ekranu w sekcji Ustawienia odblokowania ekranu . Kolega z HTC pokazał mi również, że jego urządzenie ma więcej ustawień w tej sekcji.
pesche
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.