Automatyczna kopia zapasowa Google+ nie powiodła się


11

Gdy patrzę na moje zdjęcia w aplikacji Google+, u dołu znajduje się stopka z napisem „Tworzenie kopii zapasowej nie powiodło się” za pomocą przycisku ponownej próby. Tworzenie kopii zapasowej nadal nie powiedzie się po kliknięciu przycisku Ponów.

Czy istnieje sposób, aby dowiedzieć się, dlaczego nie działa automatyczna kopia zapasowa, abym mógł rozwiązać problem?

Odpowiedzi:


2

Spróbuj usunąć dane / pamięć podręczną Google+, a następnie uruchom aplikację Google+. Zaloguje Cię, a następnie możesz wybrać ustawienie Automatycznej kopii zapasowej. Następnie możesz przejść do ustawień synchronizacji, odznaczyć opcję „Synchronizuj automatyczną kopię zapasową Google+”, a następnie zaznaczyć ją ponownie. Wydaje się dla mnie pracować. Możesz także przejść do ustawień aplikacji Google+ i poprosić o przesłanie wszystkich swoich zdjęć / filmów, aby rozpocząć synchronizację.


Próbowałem tego, nie działało. Próbowałem nawet usunąć aplikację Google+ i zainstalować ją ponownie, ale to nie działało.
Homer

1

Biorąc porady z tego postu: http://productforums.google.com/d/msg/google-plus-discuss/d3s4VKI3yWo/bq39QiqknWoJ

Innym rozwiązaniem, które działało dla mnie, było całkowite wyłączenie Standardowego rozmiaru w ustawieniach Automatycznej kopii zapasowej. Gdy robię nowy plik jpg o rozdzielczości 8 MP za pomocą mojego aparatu i gdy rozmiar zdjęcia został ustawiony na Pełny rozmiar w Google+, wszystkie zdjęcia wydają się pomyślnie przesyłane bezbłędnie. To dodatkowo potwierdza, że ​​błąd pojawia się, gdy Google+ próbuje przekonwertować większe pliki JPG do standardowego rozmiaru.

Próbowałem robić zdjęcia w różnych rozdzielczościach, od 1,9 MP do 8 MP. 3.8MP i poniżej przesłane bez problemu. Wszystko z wyższą rozdzielczością nadal nie działa.

Rozwiązaniem na razie wydaje się:

  1. robić zdjęcia w niższej rozdzielczości

lub

  1. Zmień ustawienie Rozmiar zdjęcia w Automatycznej kopii zapasowej z „Rozmiar standardowy” na „Pełny rozmiar”

1

Zdjęcia mogą być uszkodzone / usunięte, ale jakoś nadal indeksowane w Zdjęciach Google. Usuń zdjęcia bez miniaturek rozwiąże ten problem.


Dzięki za odpowiedź, ale to nie był mój problem. Powiedziawszy to, doświadczyłem tego problemu i usunięcie złego obrazu zadziałało w tym przypadku.
Homer

1

Znalazłem rozwiązanie, że miałem wyłączone ustawienie synchronizacji. Poszedłem do moich ustawień -> szuflada powiadomień -> kafelki i układ, a następnie umieściłem przycisk synchronizacji w rozwijanych kafelkach, które musiałem wyłączyć, myśląc, że to przycisk orientacji, ponieważ mają one podobne ikony. Po włączeniu wszystko zsynchronizowało się normalnie :)


Dla mnie synchronizacja Google+ była wyłączona i dlatego nie działała
aman207

0

Zauważyłem, że ustawiłem opcję „automatycznej kopii zapasowej tylko podczas ładowania” na WŁ. Wywołało to również komunikat o błędzie automatycznego tworzenia kopii zapasowej nieudany podczas naciskania „ponów próbę” (oczywiście gdy telefon nie ładował się).


0

W moim przypadku zdałem sobie sprawę, że moja kopia zapasowa została połączona z innym moim kontem Gmail. Kiedy zmieniłem kopię zapasową na moje oryginalne konto Gmail, wszystko wróciło do normy.


0

Ten artykuł pomógł mi Nie wykonuję kopii zapasowej moich zdjęć .

Jeśli zdjęcia i filmy z urządzenia nie są zapisywane na koncie Google, spróbuj sprawdzić stan kopii zapasowej:

Otwórz aplikację Zdjęcia Google na swoim urządzeniu mobilnym. W lewym górnym rogu kliknij ikonę Menu> Asystent. Przeczytaj pierwszą kartę. Jeśli mówi:

  • „Oczekiwanie na połączenie” lub „Oczekiwanie na Wi-Fi”: Musisz zmienić ustawienia lub połączyć się z Wi-Fi lub siecią komórkową. Dotknij karty, aby zmienić ustawienia.
  • „Kopia zapasowa i synchronizacja jest wyłączona”: dotknij „WŁĄCZ” na karcie, aby wykonać kopię zapasową zdjęć i filmów z urządzenia, w tym również tych, które zrobisz w przyszłości.
  • „Zdjęcie lub film został pominięty”: zdjęcie lub film na urządzeniu mobilnym nie spełnia naszych wymagań dotyczących przesyłania: zdjęcia nie mogą przekraczać 75 MB lub 100 megapikseli Filmy nie mogą przekraczać 10 GB
  • „Tworzenie kopii zapasowej zdjęć” lub „Tworzenie kopii zapasowej zakończone”: Oznacza to, że Twoje zdjęcia i filmy powinny zostać zapisane.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.