Czy istnieje sposób na nagranie i odtworzenie zestawu akcentów?


16

To, czego szukam, to jakiś rejestrator makr (choć ten termin wydaje się być teraz przejęty przez moje aplikacje do makrofotografii).

Chciałbym nagrać zestaw pras (w szczególności pokonanie poziomu w grze), a następnie powtórzyć je dla mnie, abym mógł gromadzić walutę w grze bez marnowania czasu lub ton pieniędzy.

Wyobrażam sobie, że byłyby też inne praktyczne zastosowania, ale nie znajduję nic, co mogłoby to zrobić w Google Play.

MacroDroid i Tasker wyglądały obiecująco, ale można przypisywać predefiniowane działania tylko do predefiniowanych zdarzeń - a nie zestaw poprawek.


1
ale

1
@AlEverett Wydaje się, że jest inaczej, ponieważ to pytanie chce także odtworzyć historię bez interakcji użytkownika.
Orzechowe

Widziałem to pytanie, „widząc dotyk” jako odpowiedź, że w ogóle nie ma tego, czego szukam.
Ehryk

Dlatego mówi „możliwy duplikat”.
ale

Odpowiedzi:


14

Opracowałem taką aplikację o nazwie RepetiTouch. Jest obecnie w fazie beta i głównie dla programistów, ale ograniczony darmowa wersja dostępna jest tutaj . Jednak wymaga zrootowanego urządzenia z Androidem 2.3 lub nowszym.

O ile mi wiadomo, obecnie nie istnieje żadna inna aplikacja z tą funkcją, ale istnieją narzędzia / skrypty zapewniające takie funkcje przy użyciu komputera i połączenia USB, np . Tutaj .

W każdym razie odradzam korzystanie z takich aplikacji lub narzędzi dla rolnictwa.


1
Neato, tak się złożyło, że jestem programistą (głównie C # i Javascript, ale majstruję), z zakorzenionym S-Off HTC Rezound z CyanogenMod 10.1 (Android 4.2.2). Dzięki!
Ehryk

Gdy otwieram aplikację, po prostu pojawia się komunikat „Nie znaleziono użytecznego pliku zdarzeń wejściowych”. za pomocą przycisku -Exit-.
Ehryk

Prawdopodobnie twój sterownik urządzenia / ekranu dotykowego nie udostępnia interfejsu wymaganego przez moją aplikację, tj. Tego konkretnego pliku zdarzeń wejściowych. Możesz jednak skontaktować się ze mną przez e-mail, abyśmy mogli się o tym przekonać.
cygery

Świetna aplikacja! OK Przyznaję, że czasami używam go do hodowli, ale nie tylko :)
Franck Dernoncourt

Zastanawiam się, czy masz najnowszą wersję tej aplikacji, która będzie kompatybilna z Androidem Marshmallow.
Polar

2

Jedyną znaną mi aplikacją jest Android Bot Maker (link XDA tutaj )

niestety nie może nagrywać dotknięć, ale możesz ustawić go samodzielnie, znajdując współrzędne, włączając opcję „pokaż położenie wskaźnika” w kategorii programistów w ustawieniach systemu operacyjnego.
0

Jeśli chcesz to zrobić na emulatorze Androida. Korzystając z Memu , masz przycisk do nagrywania i odtwarzania skryptu.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.