Pokaż wiadomości na ekranie blokady


9

Szukam jakiegoś sposobu, który pokaże część / wszystkie moje wiadomości tekstowe, e-maile, tweety na ekranie, gdy telefon jest zablokowany.

Właśnie zrezygnowałem z iPhone'a i to jest coś, za czym tak naprawdę tęsknię.

Dla mnie denerwujące jest klikanie wiadomości, aby zobaczyć, czy dana osoba odpowiedziała „ok” lub coś, co można łatwo wyświetlić na ekranie.

Oto zrzut ekranu wiadomości. Chcę być w stanie przeczytać tekst.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2
Najlepiej nie umieszczać wielu pytań w jednym pytaniu. Ponadto pytania, które pytają, jak rozwiązać problem, będą lepsze (i są o wiele bardziej preferowane) niż pytania dotyczące znalezienia aplikacji, która ma określoną funkcję.
ale

@AlEverett Zaktualizowano. Dziękuję za sugestie.
Kyle Rogers

Czy S4 nie ma całej gamy widżetów? Czy wypróbowałeś którykolwiek z wbudowanych widżetów blokady ekranu? (Przepraszam, nie mam S4, więc nie wiem dokładnie, co jest dostępne.) Czy próbowałeś szukać w sklepie Play widżetów z blokadą ekranu? Musi być coś dla wiadomości.
ale

Nie wiem o wiadomościach e-mail i tweetach, ale w przypadku wiadomości tekstowych zapoznaj się z poprzednim pytaniem android.stackexchange.com/questions/4427/..., który zawiera w odpowiedzi aplikację Popup SMS, a ja tego używam.
GAThrawn

Może to być pomocne: androidcentral.com/...
ale

Odpowiedzi:


7

S4 ma tę opcję. Otwórz aplikację SMS (Wiadomości) i przejdź do Ustawień (używając przycisku szuflady w lewym dolnym rogu telefonu). W Ustawieniach przewiń w dół do ustawień powiadomień i zaznacz pola „powiadomienia” i „podgląd wiadomości”.

Pamiętaj, że aby zobaczyć opcję powiadomienia w Ustawieniach , musisz uzyskać dostęp do ustawień z ekranu głównego aplikacji Messaging, a nie z poziomu rozmowy w Messaging. Jest to jedna z tych aplikacji, które mają różne menu „ustawień” w zależności od aktualnie wyświetlanego ekranu.


4

Jeśli miałbyś pobrać i użyć alternatywnego ekranu blokady , takiego jak WidgetLocker , byłoby to możliwe. Umożliwiłoby to umieszczenie widżetu na ekranie blokady, który pokazuje nieprzeczytane wiadomości, chociaż może być konieczne pobranie go osobno, jeśli nie korzystasz już z aplikacji SMS innej firmy. Jeśli szukasz tylko liczby nieprzeczytanych wiadomości, możesz użyć czegoś takiego jak Ultimate Custom Clock Widget .


3

Możesz użyć SMSPopup, który pozwoli mu wyświetlać się na dowolnej aplikacji, w tym na ekranie blokady (może nawet włączyć telefon na kilka sekund, aby wyświetlić wyskakujące okienko).

Handcent ma również zdolność podobną do SMSPopup. I także GoSMS .


gosms to moja osobista ulubiona :)
jlehenbauer

Popover lockscreen dla SMS jest właśnie tym, dlaczego używam i kocham Handcent.
Zooks64

3

Nie potrzebujesz do tego żadnej aplikacji innej firmy. Aby wyświetlić podgląd wiadomości tekstowych na ekranie blokady, przejdź do ustawienia w aplikacji wiadomości. Zaznacz „podgląd wiadomości”. Teraz rzeczywisty tekst wiadomości pojawi się na ekranie blokady.


Jest to prawdopodobnie opcja specyficzna dla wersji aplikacji Wiadomości na telefonie. Mój przynajmniej nie ma tej zdolności natywnie. Czy twój telefon jest taki sam jak Pytający, Galaxy S4?
Stephen Schrauger

1
Wydaje się, że dotyczy to S4, przynajmniej według jednego właściciela S4 .
Pan Buster



0

Można to zrobić za pomocą aplikacji Widget Locker . Istnieje wiele dostosowań na ekranie blokady za pomocą aplikacji widgetlocker.

Jeśli potrzebujesz tylko wiadomości SMS do wyświetlenia, istnieje kilka aplikacji na rynku.

Alternatywnie w ustawieniach dostępna jest opcja podglądu całego SMS-a na pasku powiadomień


0

Jeśli wchodzisz na platformę Google z iPhone'a, jedną z najbardziej niepokojących zmian jest to, że odbieranie wiadomości tekstowych nie włącza wyświetlacza, dzięki czemu możesz zobaczyć, co zostało powiedziane.

SMS WakeUp ( bezpłatny / Pro ) rozwiązuje ten problem.

Aplikacja ma bardzo prosty cel: po odebraniu wiadomości tekstowej wyświetlacz na chwilę się włączy, pokazując wyskakujące okienko, które pozwala przejść bezpośrednio do samej wiadomości. Alternatywnie, w wersji pro (0,99 USD) możesz wyłączyć wyskakujące okienko, dzięki czemu zobaczysz tylko ekran blokady, w którym będziesz mógł oglądać zwykłe powiadomienie Androida, gdy przesuwa się w cieniu, całkowicie bez użycia rąk .


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.