Jak sprawić, by przyciski głośności na słuchawkach działały na Androidzie?


20

Poluję na świetny zestaw słuchawek bez wkładki dousznej z działającym mikrofonem, przyciskami odtwarzania / pauzy i głośności.

Mam EarSet 3i firmy Bang & Olufsen , które są jednymi z najlepiej brzmiących słuchawek, jakich kiedykolwiek używałem. Wszystkie trzy przyciski działają idealnie w moim MacBooku Air i iPhonie.

Oczywiście nie działają one idealnie w moim Nexusie 4, ponieważ urządzenia z Androidem używają innego sposobu odczytywania przycisków zwiększania / zmniejszania głośności.

Moje pytanie jest więc dość proste: czy ktoś wie, jak sprawić, by działały na Androidzie, czy też na równie dobre słuchawki EarSet 3i, które działają na Androidzie? A żeby było to wyjątkowo trudne, proszę nie wkładać do ucha, bo nie mogę ich znieść :(

A może ktoś wie o jakimś kablu przejściowym, który może być używany między telefonem z Androidem a słuchawkami kompatybilnymi z iPhone'em, aby tłumaczyć sygnały przycisku głośności, aby urządzenie z Androidem je zrozumiało?


Pamiętaj, że zalecenia dotyczące zakupów są nie na temat we wszystkich witrynach StackExchange. Zobacz nasze FAQ dotyczące rekomendacji .
Izzy

Och, nie wiedziałem tego. Czy powinienem coś zrobić, np. Dodać tag nie na temat, usunąć pytanie lub coś innego?
jimeh

@DanHulme: Dodaj osobną odpowiedź, jest to najbardziej praktyczny sposób na zrobienie tego. Jest to ogólna odpowiedź, która wkrótce nie będzie przestarzała.
ce4

@jimeh: Może przeformułujesz pytanie: „dlaczego przyciski słuchawek innych firm często nie działają z telefonami z Androidem?” Powód: Nie jest to ustandaryzowane, jak to zrobić (a może również obciążone patentem), więc Apple / Samsung / HTC / Sony / LG / Nokia mogą swobodnie wdrażać osobne rozwiązania.
ce4

3
Ponieważ pytania „Dlaczego” nie są dobrze dopasowane (i podlegają zamknięciu jako „mało konstruktywne”), mogłem przekształcić je w pytanie „Jak” - pozostawiając „część zakupową” w „małym rogu”, aby bądź „mniej obrażający” :) Mam nadzieję, że pasuje to do twojego celu w ten sposób.
Izzy

Odpowiedzi:5

Niestety, Android i IOS określają różne specyfikacje sprzętowe dla funkcji zdalnej. Sposób rejestrowania kliknięć przez urządzenia nie jest zgodny. Smutne ale prawdziwe.

Znalazłem bardzo niewiele dobrych rozwiązań, ale znalazłem kilka. Jak dotąd najlepiej zrobiłem to połączenie:

  1. Samsung robi słuchawki douszne z mikrofonem / pilotem specjalnie dla Androida i działają. Kupowanie ich jest trudne. Jeśli wyszukujesz w Amazon, możesz je znaleźć już za 2 USD. Są to oczywiście śmieci. Działają przez kilka tygodni i nie brzmią tak źle, ale tak naprawdę nie są produktem OEM, są tanimi kopiami. Mimo to za kilka dolarów zbieram kilka paczek naraz i używam ich, aż się zepsują.

    Są inni, ale trudno je znaleźć.

  2. Ponieważ chcę używać moich zdalnych słuchawek z dźwiękiem (dlatego chcę się zatrzymać, gdy chcę usłyszeć osobę, która do mnie mówi, więc nie umknę czytaniu książki), stwierdzam, że słyszalna aplikacja jest nieświadomy naciśnięcia przycisku. Aby rozwiązać ten problem, na rynku Android dostępna jest aplikacja o nazwie „Zestaw słuchawkowy Droid”, która doskonale nadaje się do kierowania naciśnięć przycisków w wybrane miejsce.

    Połączenie taniego podróbki „samsunga” z aplikacją droida z zestawem słuchawkowym działa dla mnie dobrze.

HeadsetDroid posiada również funkcję, która pozwala testować różne piloty douszne. Podłącz je i użyj funkcji droida zestawu słuchawkowego, a kiedy naciśniesz przycisk na pilocie, oprogramowanie powie ci, że przycisk waht został naciśnięty. To świetne małe narzędzie, aby sprawdzić, czy używany pilot douszny jest zgodny.


4

Możesz rozważyć słuchawki Bluetooth. Brzmią gorzej niż przewodowe w tej samej cenie, ale nadrabiają to, nie zależąc od tego, jak dobry jest wzmacniacz słuchawkowy w telefonie. Co więcej, przyciski głośności i odtwarzania / pauzy / następnego / poprzedniego są standardową częścią protokołu, więc jeden zestaw „telefonów będzie działał z wszystkim, co ma Bluetooth.


2

Przejdź do Sklepu Play i zdobądź kontroler przycisków zestawu słuchawkowego . Możesz najpierw wypróbować darmową wersję, aby upewnić się, że działa.

Aplikacja pozwala używać środkowego przycisku do kontrolowania wszystkiego. Możesz na przykład ustawić regulację głośności za pomocą 4 kliknięć środkowego przycisku. Dla mnie zaczyna się od 20 procent i rośnie do 100 procent, dopóki nie nacisnę jeszcze raz, aby zatrzymać wzrost. Aby zejść niżej, kliknij 4 razy, aby wznowić wzrost z 20 procent do tego, na co zdecydujesz się zatrzymać. Myślę, że domyślnie wynosi od 20 do 80 procent. Dla mnie najlepsze jest od 20 do 100 procent.

W tej konfiguracji mogę również odbierać połączenia. Uważam, że jest to lepsze niż wbudowany rocker głośności.


1

Jak zostało powiedziane. Android i Apple mają inny sprzęt i nie działają na innych platformach. Musisz zdobyć rzeczywisty zestaw słuchawkowy „stworzony dla Androida”. To jest wideo pokazujące 3-przyciskowy zestaw słuchawkowy z Androidem i Nexusa 5

https://www.youtube.com/watch?v=XQiEbt9wRy4&feature=youtube_gdata_player .

Używam tych Sabotage Royales od jakiegoś czasu z moim Nexusem 5 i jestem im bardzo zadowolony. Bardzo mocny dźwięk i dobry balans z nutą dodatkowego basu. Tak jak tata lubi to ;-)


0

Zupełnie pechowo, kupiłem parę słuchawek (z grupy wszystkich miejsc) nazwa modelu: wybór muzyków, firma: zdolna planeta. Oto link do nich na Amazon. http://www.amazon.com/Able-Planet-Musicians-Headphone-Metallic/dp/B009XHW31K/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1371136988&sr=1-2&ke words=able+planet+musicians+choice

Są na ucho (moje preferencje) i niedrogie (40 $ (dostałem moje za 20 $ na grupie)) Co najważniejsze, brzmią świetnie. (lepsze niż słuchawki ipod, lepsze niż Phillips, lepsze niż JVC. Dźwięk jest taki sam jak w słuchawkach dousznych Bose, ale ma gorszą jakość niż słuchawki Bose.

To, co uważam za wyjątkowe w ich przypadku, to to, że przewód jest oddzielny od części głośnik / słuchawki, ale zawiera gniazdo słuchawkowe w prawym uchu przewodu. Przewód, który jest w zestawie z nimi, ma pokrętło regulacji głośności (analogowe, jak sądzę), które również działa bajecznie.

Regulacja głośności działa z moim telefonem komórkowym z Androidem, iPodem, Macbookiem, Dellem itp. Przedłużacze pomocnicze (gniazdo heaphone, (złącze TRS)) można kupić w Radioshack lub gdziekolwiek, które czasami mają na nich kontrolę romote. Musisz tylko znaleźć 1 przedłużacz z pilotem do oprogramowania Apple i 1 z pilotem do (całego) innego oprogramowania. (Szkoda, że ​​nie było emotikonu „przewracających się oczami”).

Mamy nadzieję, że jest to dość możliwe do rozwiązania rozwiązanie problemu. Chciałbym usłyszeć aktualizację.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.