Jak mogę zastąpić zasady bezpieczeństwa administratora urządzenia, aby móc wyłączyć ekran blokady?


14

Na Androidzie 2.2 Froyo dodałem do telefonu moje konto e-mail Exchange korporacyjnego, jednak polityka bezpieczeństwa ustalona przez „Administratora urządzenia” wymaga wprowadzenia 4-cyfrowego kodu PIN na ekranie blokady i maksymalnie 10 sekund bezczynności.

Jak mogę zhakować mój system Android, poprzez dostęp do konta root lub w inny sposób, tak że nie muszę przestrzegać tych zasad bezpieczeństwa. Jestem bardzo zirytowany tym, że muszę wprowadzić kod PIN za każdym razem, gdy chcę korzystać z telefonu, ponieważ często go otwieram / zamykam przez cały dzień?


10
Właściwy sposób to poprosić administratora o zmianę zasad, a jeśli nie zgadzasz się z ich zasadami, nie podłączaj telefonu do ich serwera. Również 10 sekund bezczynności jest niezwykle trudny, musisz być w stanie uzasadnić ich zmianę. Możesz również znaleźć poprzednie pytanie pomocne dla android.stackexchange.com/questions/1568/…
GAThrawn

Odpowiedzi:


7

Jeśli kupisz aplikację TouchDown (dostępna jest 30-dniowa bezpłatna wersja próbna), kod blokady nie będzie wyświetlany w telefonie, ale w aplikacji. To jest o wiele lepsze.


Tak, z wyjątkiem tego, że touchdown jest do bani i tak naprawdę nie synchronizuje go z innym e-mailem lub kalendarzem. Musisz użyć przyziemienia.
Devil's Advocate

3

Istnieje tutaj zmieniona wersja aplikacji e-mail 2.2 , która wyłącza funkcje bezpieczeństwa. Potrzebujesz roota, aby zastąpić aplikację tym.

Pierwotnie opublikowany jako komentarz przez hagope


0

Jeśli korzystasz z Galaxy S, po prostu wybierz *#*#7594#*#*i zaznacz pole. Twój telefon nie prosi o podanie hasła za każdym razem, gdy włączasz ekran (chociaż utracisz ekran blokady).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.