Jak mogę odblokować blokadę wzoru, jeśli ekran nie działa?


11

Uszkodziłem ekran w moim telefonie do tego stopnia, że ​​nie pozwoli mi to na przesłanie danych do laptopa. Po otwarciu Samsung Kies mówi, że podłączone urządzenie jest zablokowane. Wprowadź hasło na podłączonym urządzeniu. Mogę tylko założyć, że chodzi o blokadę wzoru, do której odnoszą się, gdy udało mi się odblokować sim.

Ponieważ nie jestem w stanie tego zrobić z powodu pęknięcia ekranu, zastanawiałem się, czy jest jakiś inny sposób, zanim wyślę to do mojej firmy ubezpieczeniowej, ponieważ mówią, że stracę wszystkie dane! Nie widzę powodu, dla którego widzimy tylko uszkodzony sprzęt, a nie oprogramowanie.


Czy ekran w ogóle coś wyświetla?
ZnewmaN

Nic poza oświetleniem dolnej części tam, gdzie jest środkowy przycisk
Shirley

Czy możesz spróbować wykonać wzór blokady na ekranie, nie widząc dokładnie, gdzie jest?
ZnewmaN

Więc celem jest usunięcie danych z urządzenia? Spójrz tutaj
t0mm13b 15.04.13

Odpowiedzi:


3

TAK To działało dla mnie !!!

Zepsułem ekran i po wyjęciu karty SIM do innego telefonu alarm avast zaczyna głośniej za każdym razem, gdy włączam się.

  1. Podłącz USB
  2. Otwórz KIES
  3. Niech KIES czeka na odblokowanie ekranu
  4. Zaloguj się @ http://findmymobile.samsung.com/
  5. Wybierz odpowiednie urządzenie, odblokuj ekran.
  6. Gotowe!!!!!

Zrobiłem bez karty SIM


Co jeśli urządzenie nie jest przez Samsunga?
Yoav Feuerstein

2

Ten sam problem występuje na moim tablecie i udało mi się go rozwiązać, podłączając mysz USB w celu odblokowania.

Spróbuj, jeśli Twoje urządzenie obsługuje mysz USB.


1

Jeśli pamiętasz dane swojego konta Samsung, możesz zdalnie odblokować telefon za pomocą strony Samsung Find My Mobile . Telefon musi być włączony i podłączony do Internetu.


Dzięki, działa i ratuje mnie ... Nie mogę teraz połączyć się z Kies

co jeśli telefon nie jest przez Samsunga?
Yoav Feuerstein

0

Możesz spróbować zdjąć kartę SIM i spróbować podłączyć telefon w Kies bez karty SIM w telefonie, jeśli to nie pomoże, spójrz na oprogramowanie moborobo. Możesz użyć funkcji przesyłania strumieniowego wideo, aby wyświetlić ekran telefonu na komputerze. http://www.moborobo.com/download/moborobo_details.html


Dziękuję za twoje odpowiedzi. Próbowałem użyć moborobo i chociaż wykrył mój smartfon, mówi, że chciałem włączyć debugowanie USB. Nie mogę tego zrobić, ponieważ nic nie widać na ekranie. Czy jest coś jeszcze, co mogę zrobić?
Shirley,

ZnewmaN, próbowałem wykonać swój wzór blokady na ekranie, nie widząc dokładnie, gdzie to jest, ale nic :-(
Shirley

Mój ojciec zmarł w styczniu i mam zdjęcia, które mają dla mnie sentymentalną wartość, dlatego desperacko próbuję odzyskać zdjęcia, które mam. Jeśli cokolwiek można zrobić, zanim mój telefon wróci do firmy ubezpieczeniowej, byłoby to bardzo mile widziane.
Shirley,

0

Jeśli znasz hasło i masz zainstalowane Drop Box, możesz użyć funkcji przechwytywania ekranu, jeśli ją masz. Mimo że nie widziałem ekranu, zrzut ekranu przechwyciłby ekran. Podłącz urządzenie, otwórz Drop Box z komputera, do którego jesteś podłączony. Po przechwyceniu ekranu (przycisk Home i przycisk Zasilanie w tym samym czasie) przesyła zdjęcie do Drop Box. Otwórz okno Drop Box i odśwież w razie potrzeby. W ten sposób mogłem zobaczyć główny ekran i mogłem odgadnąć palcowanie kodu. Jeśli zrobisz to dobrze, potwierdzisz, że jest odblokowany za pomocą kolejnego zrzutu ekranu. Po odblokowaniu możesz użyć Kies do przesyłania danych. Bardzo czasochłonne, ale działało dla mnie. Mam nadzieję, że to komuś pomaga, to było dla mnie ratowanie życia.


0

POMÓC LUDZIOM W PROBLEMIE W PRZYSZŁOŚCI

Najpierw włącz Kies.

Następnie podłącz telefon do komputera za pomocą USB.

Następnie upewnij się, że masz włączony ekran.

po tym, niech ktoś zadzwoni na twój telefon.

obejdzie ekran blokady i połączy się z kies.


To wydawało się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Niestety, nie mogłem go uruchomić.
dgrogan

0

Jedyną rzeczą, która ze mną działała, było najpierw uruchomienie Kies, a następnie podłączenie USB (dostaniesz zablokowany ekran urządzenia w Kies), a następnie dostanie się do Internetu i załadowanie strony findmymobile.samsung.com i zaloguj się na swoje konto Samsung (karta SIM MUSI BYĆ W) w menu Pilota zdalnego sterowania wybierz polecenie Odblokuj mój ekran, a następnie w oknie obok kliknij Odblokuj, program skontaktuje się z twoim telefonem i wkrótce otrzymasz wiadomość> Ekran odblokowany.

Idź do Kies i wszystko będzie tam dla ciebie ... Powodzenia.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.