Odkryj wersję Bluetooth


11

Skąd mam wiedzieć, jaka jest wersja Bluetooth mojego urządzenia z Androidem?tak człowieku, ja też to znalazłem. Chcę jednak dowiedzieć się, jaka jest moja wersja bluetooth, aby sprawdzić, czy jest w stanie łączyć się na duże odległości.

1
różnią się odległością ze względu na klasę Bluetooth, a nie wersję (A, B i C).

Odpowiedzi:


0

Mam Samsung Galaxy S2 tutaj to metoda na uzyskanie informacji o wersji bluetooth

  1. Włącz bluetooth, przechodząc do ekranu głównego, klikając menu-> ustawienia bluetooth. Pociągnij, aby włączyć. Upewnij się, że jest włączony.

  2. Na ekranie głównym kliknij menu -> ustawienia -> aplikacje -> karta „WSZYSTKO”.

  3. Wybierz: „Bluetooth”.

  4. Zostanie wyświetlony ekran z informacjami o programie.


Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, nadal nie ma nic na moim Samsungu Galaxy S3 od Straight Talk. 4.1.2 Android, ale nie mam pojęcia o wersji Bluetooth.

2
„Pojawia się ekran z informacją o programie, ale jest rzadki”. I ... nie ma żadnych informacji o tym, która wersja Bluetooth jest uruchomiona. Po co więc sugerować tę metodę?

2

Próbowałem kilka razy znaleźć ustawienia Bluetooth w moim LGL15G, ale bez powodzenia znalazłem rozwiązanie, które uzyska odpowiedź na mój telefon.

Znalazłem informacje.

Szukałem specyfikacji LG L15G Sunrise w Google

Poszedłem do linku o nazwie http://www.lg.com/mobile

Korzystałem z wyszukiwania na górze strony LG L15G

Dał mi jeden wynik, który kliknąłem:

http://www.lg.com/us/cell-phones/lg-L15G-sunrise

Kliknąłem Dane techniczne i przeszukałem stronę w poszukiwaniu Bluetooth. Zajęło mi to

Bluetooth® w wersji 4.0

Chodzi mi o to, że wydaje się, że nie ma sposobu na znalezienie wersji Bluetooth, przynajmniej na wielu urządzeniach, ale jeśli możesz znaleźć instrukcję online, może ona tam być. Jeśli ktoś wymyśli sposób, aby rzeczywiście znaleźć to na urządzeniu, daj nam znać.-1

Menu > Ustawienia > w urządzeniu, Menedżer aplikacji > przeciągnij do Wszystkie > kliknij Udostępnij Bluetooth > wersja będzie wyświetlana pod informacją o aplikacji.


3
OP chciał wiedzieć, jaką mają wersję Bluetooth, a nie jaką mają wersję Bluetooth Share, którą otrzymujesz, postępując zgodnie z podanymi tutaj wskazówkami. Zła rada jest gorsza niż żadna, widzę to raz po raz na forach ppl, którzy chcą udzielić odpowiedzi za wszelką cenę, aby wyglądali jak wielki ekspert, a wszystko, co dają, to wprowadzać zamieszanie, jeśli nie wiesz o czym mówisz, po prostu zachowaj schtum.

-3

Przejdź do Ustawienia> Więcej ...> Menedżer aplikacji> Wszystko Kliknij wersję Bluetooth Share pojawi się pod nagłówkiem „Bluetooth Share”

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.