Czy mogę udostępniać notatki Google Keep między ludźmi?


17

Czy istnieje sposób udostępniania notatek Google Keep różnym osobom? Na przykład, czy mogę połączyć notatki z todos Thunderbird Lightning, czy mogę udostępniać notatki między dwoma różnymi kontami Google?


1
Nie, ani aplikacja na Androida, ani interfejs sieciowy nie pozwalają na to. Szczerze mówiąc, lepiej korzystać z ustalonych narzędzi udostępniania, powiedzmy Dokumentu Google.
ale

Dziękuję za odpowiedź. Nadal uważam, że byłoby to miłe funkcje, ale przynajmniej teraz wiem, że nie jestem zbyt głupi, aby znaleźć odpowiednie ustawienia.
fabee

1
Myślę, że celem projektu wszystkich produktów Google jest uproszczenie. Po prostu skorzystaj z Dysku Google, jeśli chcesz tę funkcję.
Flow

Ponieważ Google Keep obecnie nie obsługuje współpracy w zakresie notatek, możesz także wypróbować kalendarz i listy rodzinne Cozi do udostępniania notatek. Jest również dostępny na iOS .
guttermonk

Odpowiedzi:


4

Obecnie tak:
Google Keep: dziel się pomysłami z rodziną i znajomymi

Każda notatka ma teraz przycisk udostępniania, którego możesz użyć do jej udostępnienia. Więcej informacji:
Udostępniaj i współpracuj w Google Keep


To krok do przodu, ale dla mnie za mało. Chcę mieć możliwość udostępniania grup notatek, nawet przyszłych notatek, których jeszcze nie utworzyłem, jeśli zostaną dodane do udostępnionej grupy. Pomyśl o funkcji tablic i organizacji Trello. Organizacja składa się z osób i tablic notatek. Tablica notatek może zawierać dodatkowe osoby, które nie należą do organizacji.
leetNightshade

7

Obecnie nie ma możliwości udostępniania notatek w Keep w taki sam sposób, jak możesz udostępnić dokument.

Jeśli jednak Twoim celem jest udostępnianie notatek określonej liczbie osób (np. Członkom rodziny), zawsze możesz utworzyć nowe konto Google, dodać je do wszystkich telefonów z Androidem, na których chcesz udostępniać, i włączyć synchronizację Keep tylko na To konto.


Cóż, to jeden ze sposobów, aby to zrobić!
Ben

Tak, już o tym myślałem, ale liczyłem na czystszy sposób.
fabee

Działa całkiem dobrze w przypadku udostępniania innych treści, takich jak aplikacje, książki, muzyka i inne multimedia zakupione za pośrednictwem sklepu Google Play, których zasadniczo nie można udostępniać między różnymi kontami. Musisz tylko pamiętać, aby mieć oko na Sklep Play podczas zakupów, aby mieć pewność, że kupujesz z takiego „wspólnego” konta. Po prostu utrzymuj konto między kilkoma użytkownikami (na przykład ty i twój małżonek), a nie będziesz ryzykować, że Google zejdzie na ciebie za udostępnianie (co jest przeciwko TOS, o ile wiem).
Chahk

@fabee Keep to dość nowa usługa, więc jest całkiem możliwe, że ta funkcja zostanie dodana w przyszłości. W końcu inne dokumenty na Dysku już od jakiegoś czasu mają funkcje udostępniania, więc Google ma sens tylko dodawać je do notatek.
Chahk

2
W początkowym blogu Google o Keep stwierdzili: „Możesz uzyskać dostęp, edytować i tworzyć nowe notatki w internecie na drive.google.com/keep, aw najbliższych tygodniach będziesz mógł robić to samo bezpośrednio z Dysku Google ”. - miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli tę samą funkcję udostępniania.
MrWhite


0

Może spróbuj ShareNOTZ . Umożliwia udostępnianie notatek, list i przypomnień oraz oczywiście synchronizację własnych notatek między wszystkimi urządzeniami. Pełne ujawnienie: jestem programistą. W związku z tym chciałbym otrzymać wszelkie informacje zwrotne. Dzięki!


Witamy entuzjastów Androida! Potwierdź, jaki masz związek (jeśli istnieje) z tą aplikacją: możesz polecić własną aplikację na tej stronie, pod warunkiem, że jesteś uczciwy.
bmdixon

-1

Myślę, że aplikacja ma wbudowaną funkcję udostępniania w Twoim profilu Google+ itp. Zaktualizuj do najnowszej wersji, jeśli nie widziałeś tej opcji.


Tak, widziałem to. Nie chcę jednak udostępniać samej notatki innym osobom (abyśmy mogli edytować ją obie).
fabee

1
Jak notatkę, którą oboje możecie edytować? Nie jestem pewien, czy Google Keep może to zrobić. Użytkownicy Evernote Premium mają tę funkcję.
Karan Raj Baruah

Hmm, to byłaby świetna funkcja do włączenia ... Dzięki.
fabee
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.