Czy istnieje sposób na użycie innego konta w YouTube?


11

Mam problem z korzystaniem z YouTube. Używam różnych kont Gmail do obsługi poczty e-mail i YouTube i chciałbym, aby były one rozdzielone.

Czy istnieje sposób, aby powiedzieć YouTubeowi, aby używał innego konta niż „systemowe”?

Odpowiedzi:


10

Tak, dodaj oba swoje konta do Ustawienia> Konto, a następnie możesz wybrać konto, na które chcesz się zalogować w aplikacji YouTube.

 1. Najpierw wyloguj się

  Wyloguj się

 2. Przesuń w lewo i dotknij Zaloguj się

  Zaloguj się

 3. Powinieneś zostać przedstawiony z wyborem konta

  Wybierz konto


1
Dodałem więc nowe konto, ale w aplikacji YouTube nie widzę opcji przełączania. Ciągle loguje się na moje stare konto
dierre,

@dierre: Dodałem kilka zrzutów ekranu, jakiej wersji aplikacji YouTube używasz? Bardzo stara wersja nie obsługuje wielu kont, IIRC. Te zrzuty ekranu pochodzą z 4.4.11, najnowszej dostępnej w tej chwili w Google Play.
Lie Ryan,

ok, teraz rzeczą jest to, że kiedy klikam login, właśnie dostałem błąd „Nie mogę wykonać tej akcji”. Naprawdę dziwne rzeczy. BTW zaakceptuję to. Czy chcesz rozpocząć czat, aby pomóc mi rozwiązać problem?
śr.

1
@dierre: spróbuj wyczyścić pamięć podręczną?
Lie Ryan,

1
@LieRyan, naprawdę nie powinieneś używać rozmycia na zrzutach ekranu. Zamiast tego całkowicie nad nimi pokoloruj. Istnieją algorytmy, które mogą rozmazać informacje, a w twoim przypadku widzę na własne oczy dwa adresy e-mail (jeśli zmruży oczy lub dostosuję jasność i kontrast w edytorze obrazów).
Stephen Schrauger

1

Mam aplikację YouTube w wersji 5.3.32 i jedynym sposobem, w jaki mogłem zmienić konta, było wyczyszczenie danych w Ustawieniach> Aplikacje> YouTube, a po ponownym uruchomieniu aplikacji zapytałem, którego konta chcę użyć.


0

Zaloguj się do YouTube za pomocą drugiego konta, a następnie dodaj je do konta Google. Następnym razem możesz wybrać jedno z Gmaila (istnieje opcja przełączania kont w Gmailu).


0

Nie, nie możesz dodać konta do aplikacji YouTube, a my jesteśmy zmuszeni korzystać z jednego konta. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego jeszcze tego nie dodali ...


0

Od niektórych wcześniejszych wersji możesz dodać nowe konto bezpośrednio z aplikacji YouTube (podobnie jak w przypadku innych aplikacji Google).

 1. Otwórz menu szuflady, dotykając 3 poziomych pasków w lewym górnym rogu (lub przeciągnij od lewej krawędzi do prawej)
 2. Naciśnij bieżącego użytkownika / nazwę na górze
 3. Stuknij Dodaj konto .
 4. Nastąpi przekierowanie w celu dodania kreatora konta, postępuj zgodnie z instrukcjami.
 5. Następnie możesz bezpośrednio wybrać konto, które chcesz się zalogować.

Odniesienie: podstawy aplikacji YouTube na Androida (testowane na wersji 10.18.55)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.