Jak mogę zainstalować plik APK w odtwarzaczu aplikacji Bluestacks?


Odpowiedzi:


32

Zapisz jako app name.apki kliknij prawym przyciskiem myszy ten plik i otwórz, w HD-apk handler.exektórym znajduje się C:\Program Files (x86)\BlueStacks.


1
Zalogowałem się, żeby cię głosować. Dobre i proste rozwiązanie.
Shinigamae

Prawidłowa nazwa to HD-ApkHandler.exe. Bluestacks instaluje się również C:\Program Filesw systemach 64-bitowych.
user598527,

13

Właśnie skopiowałem plik APK do Appsfolderu, który jest domyślnie tworzony w Librariesfolderze podczas instalacji BlueStacks. Następnie dwukrotnie kliknąłem plik APK, aby zainstalować go w App Player. Teraz widzę ikonę aplikacji na ekranie głównym App Playera i mogę ją uruchomić z tego miejsca.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


6

Aby zainstalować aplikację z komputera, wystarczy dwukrotnie kliknąć plik apk; nie ma znaczenia, w którym folderze się znajduje.


Wow ... to powinna być odpowiedź. Pracował natychmiast.
Nestor Ledon

-1

jego dość prosty ...... potrzebujesz do tego odtwarzacza aplikacji BlueStacks. Wystarczy pobrać plik .apk dowolnej aplikacji, którą chcesz zainstalować. a następnie otwórz pobrany plik .apk za pomocą programu „APK handler” BlueStacks (plik .exe programu obsługi apk znajduje się w katalogu głównym BlueStacks)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.