Zmień aplikację, która ma zostać uruchomiona za pomocą komendy głosowej


9

Czy istnieje sposób, aby zmienić aplikację, która będzie uruchamiana po akcji Voice? Na przykład, kiedy mówię „Słuchaj Pink Floyd”, obecnie otwiera aplikację Last.fm, która jest mniej lub bardziej bezużyteczna, ponieważ Last.fm nie ma streamingu w mojej lokalizacji.

Czy mogę skonfigurować go tak, aby otwierał, powiedzmy, Winamp zamiast Last.fm? Jeśli tak to jak?

Odpowiedzi:


5

Wierzę, że jeśli odinstalujesz aplikację Last.fm, a następnie użyjesz komendy głosowej „Słuchaj ...”, pojawi się okienko z pytaniem, który z domyślnych odtwarzaczy wymienionych tutaj zostanie wyświetlony i będzie używany.

Jeśli jednak wolisz grać w domyślnego wbudowanego odtwarzacza, użyj Listen To lub aplikacji Choice Dialer , dostępnej zarówno w wersji bezpłatnej, jak i płatnej na rynku.


Jeśli zdecyduję się odinstalować plik last.fm, moje scrobble nie zostaną zapisane - nie chcę tego. BTW - dlaczego oznaczyłeś odpowiedź jako CW?
Sathyajith Bhat

OK, nie wspomniałeś, że Last.fm był wymagany. BTW, Meridian Player obsługuje scrobblowanie (z pomocą scrobbledroid), jeśli chcesz na niego spojrzeć. Społeczność Wiki, ponieważ czułem, że to pytanie może skorzystać z możliwości edycji przez innych użytkowników (nawet jeśli nie mieli wystarczających uprawnień do edycji).
Sparx

Właśnie obejrzałem i Winamp wydaje się również wspierać scrobblowanie za pośrednictwem oficjalnej aplikacji Last.fm.
Sparx

@Sparx przepraszam, że powinienem wyraźnie wspomnieć o tym w pytaniu. Winamp obsługuje scrobblowanie, ale wymaga aplikacji last.fm, co powoduje postawione pytanie.
Sathyajith Bhat

Czy próbowałeś już wspomnianych aplikacji?
Sparx,

5

Możesz usunąć preferowany program z „Ustawienia> Aplikacje> Zarządzaj aplikacjami> Last.FM> Wyczyść ustawienia domyślne”

Następnie przy następnym uruchomieniu komendy głosowej zostanie wyświetlona lista graczy, kliknij „Ustaw jako domyślną”, a następnie nową preferowaną aplikację.


Wyczyść domyślne jest wyłączone, mówiNo defaults set
Sathyajith Bhat
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.