Jak zatrzymać dzwonienie telefonu bez odrzucania połączenia?


11

Czasami nie chcę odebrać telefonu, ale nie chcę, żeby o tym wiedział. Więc zostawiłem telefon, dopóki się nie zatrzyma, aby wyglądało na to, że jestem z dala od telefonu lub czegoś innego i tęsknię za połączeniem. Czy mogę w ten sposób wyciszyć dźwięk dzwonka i wibracje?

Informacje : Mój telefon to Galaxy S.

Odpowiedzi:


10

Podejrzewam, że jest to w dużej mierze zależne od urządzenia, ale w telefonie HTC Desire HD możesz nacisnąć przycisk fizycznego zmniejszenia głośności, aby wyciszyć dzwonek, jednocześnie umożliwiając kontynuowanie połączenia.


Mój telefon to Galaxy S. Edytowałem to w informacjach. Spróbuję to następnym razem, gdy otrzymam telefon.
Louis Rhys

Nie można tego zweryfikować, ale następujący wątek na forum sugeruje, że klawisz głośności powinien działać również w Galaxy S. Czy spróbowałeś? androidforums.com/samsung-galaxy-s/…
Matt H

Ta sztuczka zmniejszania głośności działa również na moim Droid 2 Global (Motorola) (z systemem Android 2.2).
Argalatyr

Mam Galaxy S, ale sztuczka zmniejszania głośności nie działa. Zadzwoniłem do mojego S kilka razy, ale nie mogłem znaleźć sposobu, aby to zrobić.
zaznacz

1
Znak @: W przypadku SGS przytrzymaj przycisk. Zobacz moją odpowiedź.
Louis Rhys,

5

HTC Desire umożliwia odwrócenie telefonu twarzą w dół, aby wyciszyć to połączenie. Jeśli to nie działa z Samsungiem, prawdopodobnie możesz użyć Tasker, aby uzyskać podobny wynik (przełącz telefon w tryb cichy, gdy jest on zakryty).


Ciekawy pomysł!
Mateusz

Istnieje kilka aplikacji, które zrobią to samo.
ale

Pytanie poboczne: po użyciu tej dokładnej funkcji (zwanej „wyciszaniem połączeń przychodzących” na moim telefonie), jak kilka miesięcy temu, mój telefon dzwoni lub wibruje tylko raz (krócej niż 1 s), tak jakby „wyciszono połączenia przychodzące” mimo, że nie dotknąłem telefonu leżącego na plecach, ani do góry nogami na ekranie. Czy to błąd, czy istnieje obejście, czy to jest jakaś awaria sprzętu? Użytkownik P880, BTW. Czy byłoby to bardziej sensowne jako osobne pytanie niż komentarz?
Tomislav Nakic-Alfirevic

5

W przypadku Samsunga Galaxy S można przytrzymać przycisk zmniejszania głośności. Jeśli po prostu naciśniesz, nic się nie wydarzy (a może musisz nacisnąć go kilka razy, zanim całkowicie przestanie dzwonić, nie wiem, ale przytrzymanie go spowoduje natychmiastowe zatrzymanie)


Działa również dla Galaxy Ace. Może dobrym pomysłem byłoby zaktualizowanie pytania o niektóre urządzenia, które zostały przetestowane do tej pory?
xmoex

3

W przypadku telefonu Samsung Galaxy S naciśniesz przycisk zasilania, aby wyciszyć telefon, gdy zadzwoni


3
a przytrzymanie wciśniętego przycisku zasilania powoduje zatrzymanie wszystkich irytujących dźwięków :)
gbjbaanb

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.