Jak usunąć wiadomość e-mail w Gmailu z ekranu powiadomień?


34

Najnowsza aktualizacja aplikacji Gmail (26 marca 2013 r.) Wprowadziła funkcję dla urządzeń z Androidem 4.1 (Jellybean) i nowszym, w której użytkownik może bezpośrednio archiwizować / odpowiadać na e-maile z rozwijanego menu powiadomień.

Sekcja „Co nowego” w Sklepie Play zawiera jednak także możliwość usunięcia wiadomości e-mail.

Android 4.1 (Jelly Bean) i nowsze: • Odpowiedz, zarchiwizuj lub usuń powiadomienia - nie trzeba otwierać aplikacji

Korzystam z CyanogenMod 10.1 (Android 4.2.2) na moim Samsungu S2 i9100, a opcje Archiwizuj i Odpowiedz wyświetlają się, gdy rozwijam indywidualne powiadomienie e-mail, ale nic dla Usuń nie pojawia się, nawet w trybie poziomym. Wszelkie pomysły na to, jak można to zaimplementować, lub ustawienie, które przegapiłem, aby włączyć tę funkcjonalność?

Odpowiedzi:


30

Tak - istnieje ustawienie, które należy zmienić.

Działania paska powiadomień zależą od tego, co skonfigurowałeś Gmaila, gdy przesuwasz wiadomość e-mail w aplikacji.

Aby to zmienić Archive:

Otwórz Gmaili przejdź do Settingstego miejsca, aby zmienić Swiping conversation listz Archive/unlabel/deletenaAlways delete

To zmieniło moje działanie paska powiadomień z ArchivenaDelete


3
Właśnie wypróbowałem to na moim. Jak w reklamie
ale

10
Przyjęty. Niestety takie zachowanie powoduje również przesunięcie rozmowy w aplikacji do równego usunięcia. Szkoda, że ​​nie zmieściłyby 3 przycisków, takich jak ARCHIWUM / USUŃ / ODPOWIEDŹ (idealnie do wyboru przez użytkownika) w menu rozwijanym powiadomienia.
Sparx

5
Zgoda. Ponadto w samym Gmailu powinno być dostępne opcje przypisywania przeciągania w lewo i w prawo, w ten sposób możesz przesunąć w lewo, aby zarchiwizować, w prawo, aby usunąć (lub w inny sposób). Może następna aktualizacja ...
Dylan Yaga

Działa również na Androidzie 9 (Pie)!
Vimanyu
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.