Czy można wpisywać litery akcentowane za pomocą angielskiej klawiatury Galaxy S?


14

Mam Galaxy S, a moją lokalizacją jest angielski (UK). Czy za pomocą klawiatury można wpisywać litery akcentowane, takie jak é, w polu tekstowym? Jeśli tak to jak?

edycja: Wiem, że mogę używać swype, ale nie polecam go, ponieważ Swype nie obsługuje mojego języka ojczystego i naprawdę nie jest wygodne używanie swype w moim przypadku

Odpowiedzi:


22

Nie jestem pewien, czy jest taki sam na wszystkich urządzeniach, ale jeśli długo naciskasz na literę e, powinieneś zobaczyć wyskakujące okienko, które pozwala wybrać akcentowane odmiany litery e. Przykład: ā ñ ī ē õ ū ķ nawet ś i nie da ci opcji, która nie pasuje do litery.


Czy mogę wiedzieć, jaki jest twój model? Mój to Galaxy S, podobno Samsung ma niestandardową klawiaturę, a to nie działa
Fitri

2
Długie naciśnięcie działa na klawiaturze HTC (Desire HD) i na zainstalowanej wersji Swipe beta.
Matt H

@Friti Galaxy S jest wyposażony w klawiaturę Swype, prawda? Mam go zainstalowany na Motorola Milestone, a długie naciśnięcie działa idealnie. Może to jest język?
Willian Mitsuda

1
Działa to na moim Galaxy S przy użyciu niestandardowej klawiatury Samsung.
Mateusz

2
@Fitri działa również dla mnie na brytyjskiej Galaxy S i9000, z oficjalną wersją Samsung Froyo, używając klawiatury Samsung jako metody wprowadzania, a ustawienia regionalne ustawione na „English (United Kingdom)” i Samsung Keyboard Input Language na „English (UK) ) ”i typ klawiatury pionowej ustawiony na„ Klawiatura Qwerty ”
GAThrawn
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.