Szybki sposób wyświetlania nieprzeczytanych wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej w aplikacji Gmail?


9

Czy istnieje szybki (za pomocą menu / stuknięcia) sposób przeglądania nieprzeczytanych wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej? Lub przynajmniej pokazywanie nieprzeczytanych wiadomości e-mail na górze listy wiadomości e-mail, innymi słowy posortowane według nieprzeczytanych / przeczytanych (tymczasowo)?

Jedynym sposobem, jaki to zrobiłem, jest wyszukiwanie, is:unread in:inboxktóre nie jest idealne na IMO ekranu dotykowego telefonu.

Czy jest szybszy sposób?


2
Tak, wyobrażam sobie, że wpisanie, że wyszukiwanie jest mniej niż idealne, ale gdy już to zrobisz, po zapisaniu na liście wyszukiwań, więc przy następnym wyszukiwaniu jest dostępne na liście.
ale

@AlEverett: Dobra uwaga - faktycznie zapisana lista wyszukiwań działa całkiem dobrze! :)
MrWhite

Odpowiedzi:


4

Nie wydaje się jednak, że wyszukiwanie jest obecnie jedynym sposobem; jeśli używasz przeglądarki, istnieje możliwość przeglądania tylko nieprzeczytanych wiadomości e-mail.


Jak mówi Al Everett w komentarzach, poprzednie wyszukiwania są zapisywane na liście autouzupełniania, więc nie trzeba pisać zbyt wiele, aby je odzyskać - a ostatnie / częste wyszukiwania również znajdują się na górze. To faktycznie działa całkiem dobrze.
MrWhite

1

Miałem ten sam problem. Próbowałem na próżno. Wyszukiwanie to jedyny sposób - nieelegancki, ale działa. Powtórzenie wyszukiwania jest stosunkowo łatwe, jeśli nie ma zbyt wielu poprzednich wyszukiwań z różnymi filtrami.


1

Stuknij lupę w lewym górnym rogu ekranu, aby uruchomić funkcję wyszukiwania. W polu tekstowym pola wyszukiwania wpisz: nieprzeczytane w: skrzynce odbiorczej Uruchom wyszukiwanie i gotowe! Wszystkie nieprzeczytane wiadomości pojawiają się jako pierwsze.


1
To jest dokładnie to , co powiedziałem w moim pytaniu ?!
MrWhite

0

inną opcją jest utworzenie etykiety dla nieprzeczytanych wiadomości e-mail. 1. stwórz etykietę dla nieprzeczytanych wiadomości e-mail (Gmail nie pozwoli ci nazwać go „nieprzeczytanym”, ale możesz nazwać go czymś innym. Nazwałem go „nieprzeczytaną pocztą”) 2. u zrobić filtr. w filtrze u napisz „ma słowa”: „to: nieprzeczytana etykieta: skrzynka odbiorcza” 3. naciśnij „utwórz filtr” 4. zastosuj utworzoną etykietę 5. „zastosuj filtr do ....” u dołu 6. „utwórz filtr”

teraz możesz uzyskać dostęp do nieprzeczytanej poczty za pośrednictwem sekcji etykiet, a po otwarciu na Androidzie za pośrednictwem „ostatnich etykiet”.


musiałem to szybko napisać. :( nie działa .... pozostawia czytać pocztę na etykiecie ....
gość

Tak, po przeczytaniu wiadomości e-mail trzeba ręcznie usunąć etykietę, która jest niechlujna, zbyt złożona i bardzo podatna na błędy.
MrWhite
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.