Czy mogę ponownie zainstalować zakupioną aplikację ze sklepu Google Play?


32

Z powodzeniem kupiłem aplikację z Market za pośrednictwem telefonu z Androidem. Jest obecnie zbyt duży dla mojej pamięci wewnętrznej (wciąż działającej w wersji 2.1), więc czy mogę ją odinstalować, a następnie zainstalować ponownie w późniejszym terminie?

Czy odinstalowanie aplikacji (po upływie 15-minutowego okresu próbnego) zapewni również, że nie będę mógł jej ponownie pobrać lub czy zakupione aplikacje pozostaną powiązane z moim kontem Google, nawet jeśli nie są jeszcze zainstalowane?


Myślałem, że okres oceny wynosił 24 godziny.
Mateusz

4
Google zmieniło to na 15 minut w najnowszym przeglądzie rynku. Nie mam pojęcia, dlaczego 24 godziny było za długie. Myślę, że 15 minut jest zbyt krótkie.
Matt

Podobnie jak większość ludzi, deweloperów i użytkowników. Najlepszym rozwiązaniem kompromisowym byłoby umożliwienie deweloperowi wyboru odpowiedniego przedziału czasowego, IMHO
Sparx

Odpowiedzi:


36

Możesz go odinstalować, a rynek zapamięta, że ​​go kupiłeś. Na rynku pojawi się informacja „zakupiony” i możesz ją ponownie zainstalować w dowolnym momencie. Za każdym razem, gdy aktualizuję ROM, wchodzę do sekcji pobierania na rynku i widzę wszystkie moje zakupione aplikacje.


Mój przyjaciel i ja wypróbowaliśmy to, ale w końcu się udało. Więc jeśli zdecydujesz się go usunąć, zapewniam cię, że wróci i powie „kupiony”.
Arcydzieło

9

Procedura dla większości telefonów z Androidem to: Otwórz aplikację „Market”, kliknij przycisk Menu telefonu, kliknij „Pobrane” lub „Moje pobrane”, kliknij nazwę zakupionej aplikacji, kliknij przycisk Instaluj.

Uwaga: jeśli zmieniłeś także konto Google powiązane z telefonem, stracisz możliwość instalowania aplikacji zakupionych na starym koncie.


1
Tak, dobre punkty.
Matt

0

Musisz tylko zalogować się przy użyciu tego samego konta Google, kiedy kupiłeś aplikację. a będziesz mógł go pobrać / zainstalować bez płacenia ponownie ...

Google przechowuje wszystkie aplikacje. / devices ... każdego konta

PS: Będąc w Google Play, przejdź do Mojej aplikacji, a zawsze znajdziesz kupioną i niezainstalowaną aplikację. Lub po prostu wyszukaj aplikację. i będziesz mógł go pobrać bez płacenia ...

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.