Tymczasowe powiadomienia z pamięci podręcznej


9

Czy istnieje sposób całkowitego zablokowania powiadomień na moim urządzeniu z Androidem? Nie proszę o „tryb cichy” ani „usuwanie pojedynczych aplikacji, jeden po drugim”. Idealnie, chciałbym, to aplikacja, która wyłącza się tymczasowo (podobnie jak Windows 8) na przykład na 1, 3 i 5 godzin wszystkich powiadomień.

Obejmuje to dźwięk, wibracje, miganie diody LED i „banery” powiadomień pojawiające się w obszarze powiadomień. Z wyjątkiem oczywiście stałych powiadomień, takich jak Avast !, budziki i TuneIn (żeby wymienić tylko kilka). A po upływie czasu pokaż wszystkie powiadomienia, które zostały zablokowane.

Nawet jeśli wymagany jest root, czy jest jakiś możliwy sposób na osiągnięcie tego? Kiedy się uczę, naprawdę nie cierpię oczekujących powiadomień w moim barze, więc zamiast je odrzucić, muszę je sprawdzić. Myślę, że tablety o strukturze plastra miodu ze scalonym dolnym paskiem miały funkcję wyłączania powiadomień (choć nie tymczasowo, było to tak proste, jak włączenie przełącznika po zakończeniu).

Edycja: Korzystam z systemu Android 4.2.2 AOSP (bez rootowania, ale wiem, jak go zrootować) na Nexusie 7. W pełni OEM.

Edycja 2: Zdecydowanie nie ma przełącznika powiadomień na moim urządzeniu.

Zrzut ekranu
(Kliknij obraz, aby powiększyć)


Prawdopodobnie odpowiedź będzie zależeć od wersji systemu operacyjnego Android, na którym działa Twoje urządzenie, więc warto o tym wiedzieć.
Chahk

W rzeczywistości na pasku powiadomień znajduje się przełącznik Powiadomień. Wystarczy dotknąć paska powiadomień, następnie dużego wyświetlacza czasu, a następnie przełączyć Notificationsna Wył . Nie będziesz otrzymywać od niego powiadomień, dopóki nie zostanie włączone. Aby uzyskać informacje na temat automatyzacji, zobacz Llama
fora

Odpowiedzi:


1

Rozwiązanie: najbliższym rozwiązaniem byłoby prawdopodobnie użycie „GravityBox” (który jest modułem Xposed dla Androida). To zdecydowanie najbardziej użyteczny moduł Xposed, jaki znalazłem. Jedną z wielu jego funkcji jest całkowite / częściowe blokowanie przychodzących powiadomień ! Gorąco polecam, czy chcesz blokować powiadomienia, czy nie!

( Więcej informacji na stronie GravityBox )

Wymagania:

  • Zrootowany smartfon z Androidem
  • Framework Xposed Łatwy w instalacji ... wystarczy pobrać apk z Xposed Installer
  • GravityBox Można zainstalować za pomocą Xposed

Aby zainstalować GravityBox:

  1. z aplikacji Xposed Installer przejdź na kartę „Pobieranie” i po prostu wyszukaj i pobierz moduł „GravityBox”
  2. Przejdź do karty modułów i zaznacz, aby włączyć moduł „GravityBox”
  3. Otwórz aplikację „GravityBox” i przejdź do paska stanu Tweaks-> Blokowanie powiadomień na bieżąco
  4. Dostosuj blokowanie powiadomień
  5. Uruchom ponownie telefon i zablokuj powiadomienia

Właściwie sam używam GravityBox, ale to nie rozwiązuje go, ponieważ blokuje tylko bieżące (stałe, statyczne) powiadomienia, takie jak Avast !. Chcę blokować powiadomienia wypychane, na przykład gdy masz nową pocztę lub w Sklepie Play są dostępne nowe aktualizacje aplikacji. Ciągłe powiadomienia wcale mi nie przeszkadzają, ale dzięki!
dfhsfhdsfdhsdfgjsfgjdsdfgjsfgj

Przepraszam moja wina! Świetne pytanie !!
reubenjohn

1

EDYTOWAĆ

Powiadomienia wyłączone to aplikacja na Androida dostępna w sklepie Play, która pomoże ci tworzyć profile, dzięki czemu będziesz mógł blokować niektóre / wszystkie powiadomienia aplikacji.

ROOT jest wymagany do działania aplikacji.


W CM 10.1 występuje funkcja o nazwie „Ciche godziny”.

Jest dostępny dla Twojego Nexusa 7. Wystarczy zainstalować tę pamięć ROM i ustawić odstęp czasu.
W tym czasie możesz wyciszyć powiadomienia, lampkę powiadomienia i wyłączyć wibracje.

Ustawienia -> Dźwięk -> Ciche godziny

LUB

Jeśli wolisz korzystać z ASOP, możesz odznaczyć Show Notificationopcję w Informacje o aplikacji.


1
Przepraszam, jak stwierdzono w moim pytaniu, nie tego chcę. Spowoduje to wyciszenie i zatrzymanie wibracji za pomocą powiadomień, ale nadal będzie widoczne w obszarze powiadomień. Chcę tymczasowo ukryć wszystkie przychodzące powiadomienia (tak, aby nic nie pojawiło się na górnym pasku i nie rozpraszało mojej uwagi).
dfhsfhdsfdhsdfgjsfgjdsdfgjsfgj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.