Jak zmusić Autoprzesyłanie Google+ do natychmiastowego przesłania?


17

Czasami chcę udostępnić zdjęcia mojemu przyjacielowi zaraz po zrobieniu zdjęć. Chcę, aby te zdjęcia pojawiły się natychmiast w moim albumie Autoprzesyłania Google+, zamiast czekać na to automatycznie.

Jak mogę wymusić uruchomienie „natychmiastowego przesyłania”?


Czy sprawdziłeś, czy twoje ustawienia nie uniemożliwiają w jakiś sposób przesyłania? Np. Upewnij się, że jest ustawione na przesyłanie zarówno przez Wi-Fi, jak i komórkową transmisję danych.
eldarerathis

Zawsze możesz udostępnić je ręcznie.
ale

Gdzie sprawdzić ustawienia? W aplikacji Galeria? Nie mogę znaleźć tej konfiguracji.
Nam G VU

Chciałbym udostępnić zdjęcie ręcznie, używając linków do zdjęć, a nie wysyłając plik ze zdjęciem. Potrzebuję więc zdjęć online za pośrednictwem Autoprzesyłania
Nam G VU

Odpowiedzi:


11

W aplikacji Google+ wybierz Settings -> Instant Uploadi naciśnij Upload allelement, po prostu prześle on zdjęcia, które nie zostały jeszcze przesłane.

Jak zauważono w komentarzach, możesz także sharepojedynczo robić zdjęcia w swoim albumie przez Google+.


Wolę udostępnić link do zdjęcia niż przenieść zdjęcie. Potrzebuję go więc przejść do trybu online Goolge + za pośrednictwem Autoprzesyłania.
Nam G VU

Nie widzę Autoprzesyłania w ustawieniach.
Nam G VU

Odpowiedz wyjaśnione, aby wskazać, które ustawienia.
Więzień

7
  1. Otwórz aplikację Zdjęcia na Androida. Można go znaleźć na głównej liście aplikacji.
  2. Trzy kropki w prawym górnym rogu -> Ustawienia
  3. Wybierz Automatyczną kopię zapasową .
  4. W obszarze Automatyczna kopia zapasowa w trzeciej sekcji Ustawienia kopii zapasowej wybierz Utwórz kopię zapasową wszystkich .

Upewnij się, że ustawienia połączenia zezwalają na tworzenie kopii zapasowych - musisz użyć połączenia Wi-Fi, jeśli w obszarze Kopia zapasowa zdjęć wybrałeś tylko Wi-Fi i musisz ładować, jeśli zaznaczyłeś opcję Tylko podczas ładowania .

Tę samą procedurę można wykonać za pomocą aplikacji Google+ zamiast aplikacji Zdjęcia .


Dla mnie zawsze pokazuje udane tworzenie kopii zapasowej, ale nie są przesyłane żadne zdjęcia
Lord_JABA

Na moim telefonie Ustawienia znajdują się pod menu, które przesuwa się z lewej strony po tym, jak stuknę menu z trzema liniami w lewym górnym rogu. Myślę, że został zaktualizowany od czasu dodania tej odpowiedzi.
Vince

1

przejdź do Settings/Accounts & Sync/Google/(w razie potrzeby wybierz konto Google)/

Zdjęcia Google Plus są już prawdopodobnie zaznaczone. Odznacz to i sprawdź ponownie. Wymusi to natychmiastową ponowną synchronizację.

Ktoś powinien opracować przycisk, aby zrobić to wszystko automatycznie. Przed opublikowaniem na Etsy.com edytuję wszystkie moje zdjęcia w Google Plus. Wymuszam synchronizację, aby móc pracować nieprzerwanie.

HTC One S z systemem Android 4.1.1

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.