Konto Google bez Gmaila


9

Mam konto Google dla G + Picasa i niektórych innych usług, z których lubię korzystać. To, co mi się nie podoba, to Gmail. Uważam, że to kompletne śmieci. Niech tak będzie. Kupiłem nowe urządzenie z Androidem i chciałem się zalogować, aby kupić niektóre aplikacje, korzystając z już istniejącego konta Google. Ale niestety nie mogę tego zrobić bez utworzenia konta Gmail. To po prostu szalone, że mam konto, jeśli naprawdę chcą, mogą śledzić to, co już robię. Dlaczego potrzebuję śmieciowego ... ehh .. mam na myśli również Gmaila.

Czy jest na to jakiś sposób? Proszę pomóż. Mam 14 dni na zwrot telefonu, więc muszę znaleźć sposób, aby to zrobić wcześniej lub go porzucić.

Odpowiedzi:


7

Nie, nie ma innej drogi. Musisz mieć konto Gmail, aby pobrać ze sklepu Google Play.

Z ich strony :

Aby używać Google Play do pobierania aplikacji na Androida, musisz mieć konto Google z e-mailem Google (Gmail lub domeną hostowaną przez Google) powiązane z telefonem lub tabletem.

Jeśli nie lubisz Gmaila, nie musisz go używać. Wyłącz synchronizację wiadomości e-mail, a wszystko będzie dobrze.


1
Możesz także wyłączyć aplikację Gmail, Applicationsaby się nie pojawiała i nie powodowała błędów. Ale jak wspomniano powyżej, musisz mieć pocztę google.
fora

Myślę, że powiadomienia są wysyłane na Twoje konto Gmail podczas dokonywania zakupów w Sklepie Play (chyba że można ustawić alternatywny adres e-mail?), Więc może nie być rozsądne, aby maksymalnie wyczyścić Gmaila? Być może mógłbyś skonfigurować automatyczne przekazywanie w swojej poczcie Gmail (od googleplay-noreply@google.com?) Lub odebrać swoją Gmail przez POP3 / IMAP? Co się stanie, jeśli nie zalogujesz się na konto Gmail przez 9 miesięcy?
MrWhite

Prawdziwy problem polega na tym, że jeśli skonfiguruję Gmaila na moim koncie, powoduje to, że mój podstawowy e-mail i używa tej nazwy jako mojej nazwy użytkownika. Nie podoba mi się to, chcę zachować swój e-mail jako główny. Pomyślę. Ale to naprawdę denerwujące. Może powinienem założyć osobne konto, aby pobrać moje aplikacje. Ale wtedy będę musiał to śledzić. Ahhahaha ... to po prostu takie irytujące. szkoda, że ​​nie pozwolą mi po prostu korzystać z mojego konta.
zawisza

@zawisza Tak, po prostu stwórz dla niego nowe konto, jeśli naprawdę Ci to przeszkadza. Dla przypomnienia, otrzymuję powiadomienia z Google Play tylko wtedy, gdy za coś płacę, nic więcej. Wydaje mi się, że mam biuletyny na temat rekomendacji muzycznych, ale zrezygnowałem z subskrypcji. Nie otrzymuję spamu od Google.
geffchang

2
Btw, jeśli nie lubisz usług Google, Play Store to nie jedyna opcja. Istnieją również alternatywne legalne rynki, które można pobrać, takie jak Amazon App Store, Appbrain, SlideME itp. Ale potem musisz zarejestrować inne konto
fora


1

Zalecam utworzenie osobnego konta Google do korzystania ze sklepu Play, z którego korzystasz tylko w tym celu. Jest to bardziej użyteczna, choć niewystarczająca odpowiedź na wiele strategii Google typu „podłącz wszystko”.


-2

Jest 1mobile.com. Instaluję to, aby uzyskać większość moich APK. Następnie usuwam go, ponieważ jest jak gra w goo i chce cały czas działać. Jeśli chcę inny pakiet APK, ponownie go instaluję, pobieram aplikację i odinstalowuję.

Następnie są również:

  • gooapk.net
  • gizom
  • appsapk
  • papk
  • apktop
  • itp

Gooapk powinien być zajęty przez dzień lub dwa.

Sam rozwodzę się od googirl. I „och looky”, logowanie za pomocą googirl do publikowania postów na temat tego, jak NIE używać bloga googirl. Niesamowite!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.