Uciszanie grupy Whatsapp


43

Chciałbym przestać otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach od pewnej grupy Whatsapp. Czy to możliwe?

Wyjaśnienia:

  • Nie chcę opuszczać grupy.
  • Nie chcę wyłączać wszystkich powiadomień Whatsapp. Istnieją inne grupy, z których nadal chcę otrzymywać powiadomienia.
  • Nie chcę po prostu wyciszyć dźwięku powiadomienia. Chcę całkowicie pozbyć się powiadomień grupy.

Brzmi jak coś, co może zrobić zadanie.
jiggunjer

Odpowiedzi:


27

Od wersji 2.11.399 i wyższej WhatsApp dla Androida możesz wyłączyć powiadomienia, gdy grupa jest wyciszona.

Obserwuj to:

  • Otwórz grupę, którą chcesz wyciszyć.
  • Teraz przejdź do „Opcje”> „Wycisz”.
  • Pojawi się okno dialogowe i od wersji 2.11.399 WhatsApp wybierz maksymalny dostępny czas wyciszenia grupy, który wynosi „ 1 rok ”.
  • Odznacz pole wyboru „Pokaż powiadomienia”. Następnie kliknij „OK”.

Nie będziesz teraz otrzymywać powiadomień z tej grupy na pasku stanu.

(Kliknij obraz, aby powiększyć)

IMG: Tak to wygląda


4
Świetnie, ale dla mnie to nie działa.
André Chalella

3
Mogę potwierdzić, że to działa. Upewnij się, że masz poprawną wersję.
bobbyalex

4
To nie działa. Mam tę opcję i mogę odznaczyć to pole, a może wyłącza to wyskakujące okienko z grupy, ale nadal wyświetla powiadomienia na pasku powiadomień. Tego nie chcę.
ste_kwr,

2
To nie działa Za każdym razem, gdy pojawia się nowa wiadomość, czat grupowy wznosi się na górę, pojawia się zielone kółko i widzę kilka pierwszych słów ostatniej wiadomości.
Kenny LJ,

16

Jedyne, co możesz zrobić, to wejść do grupy Whatsapp, którą chcesz wyciszyć. Następnie wybierz Menu> Mute> 1 Yeari odznacz Show notifications.


Dzięki, ale szukam rozwiązania, które eliminuje powiadomienia, a nie tylko ich dźwięk. Eliminowanie samych powiadomień jest dla mnie kluczowe.
snakile

2
@snakile pomyślałem, ale to nie będzie możliwe. Możliwe jest ukrycie wszystkich powiadomień aplikacji. Ale jeśli chcesz ukryć niektóre powiadomienia o tej aplikacji, musi to być opcja w samej aplikacji. A Whatsapp po prostu tego nie ma ...
Siebe

2
Od wersji 2.11.238 WhatsApp można teraz uniknąć powiadamiania dla dowolnej grupy, gdy jest wyciszona. Więcej informacji znajdziesz w mojej odpowiedzi.
Kapil Jituri

4

Niestety nie ma rozwiązania, w którym można wyłączyć powiadomienia z jednej grupy, a nie z drugiej.

Jeśli jednak Twoje pytanie brzmiało: „Chcę otrzymywać powiadomienia tylko dla pojedynczych wiadomości, a nie dla wiadomości grupowych” (co było moją sytuacją, która doprowadziła mnie do tej strony), oto odpowiedź, która może być pomocna dla innych osób przeglądających tę stronę:

  • Wyłącz wszystkie powiadomienia WhatsApp z Ustawienia-> Aplikacje-> WhatsApp.
  • Otwórz WhatsApp i włącz powiadomienia wyskakujące dla powiadomień o wiadomościach (nie powiadomienia grupowe).

Teraz wiadomości od osób będą pojawiać się w telefonie jako wyskakujące wiadomości, więc na pewno ich nie przegapisz. Poza tym WhatsApp nie będzie Cię obciążać za nic innego, w tym powiadomienia o wiadomościach grupowych.


2

W iPhonie możesz rozwiązać problem. Otwórz rozmowę grupową. Kliknij ikonę grupy, a następnie zmień niestandardowe powiadomienie dla niestandardowego powiadomienia na. Zmień na cichy i bez wibracji.

W systemie Android nie można rozwiązać problemu; tylko przez wyłączenie wszystkich powiadomień.


0

Na stronie Informacje o grupie przejdź do „Powiadomienia niestandardowego”, a następnie zmień go, aby wyłączyć dźwięk i wyłączyć alert. może to pomoże?


Nie mogę znaleźć żadnej opcji „Niestandardowe powiadomienie” na stronie Informacje o grupie. Czy możesz podać zrzut ekranu?
snakile

Obecnie jest dostępny tylko na iOS.
Swaroop

0

Zasadniczo pytasz o to, jak osiągnąć coś za pomocą konkretnego oprogramowania, które nie jest częścią natywnych funkcji tego oprogramowania. To jak pytanie „jak zalogować się do ICQ za pomocą Skype'a” - cóż, to się nie stanie, chyba że na początku możesz zmodyfikować Skype'a. O ile Whatsapp nie jest oprogramowaniem typu open source i nie możesz zatrudnić programisty, aby napisał funkcję, której potrzebujesz, lub dostępne jest inne oprogramowanie umożliwiające dostęp do sieci Whatsapp, w której ta funkcja istnieje lub można ją dodać, nie rozwiążesz tego, bez względu na to, jak wysoką nagrodę ustanowiłeś na nim.

Najbardziej pragmatycznym i realistycznym podejściem jest rozwścieczyć programistów Whatsapp, dopóki nie dodadzą funkcji, którą chcesz w oprogramowaniu (lub przestaną wymuszać powiadomienia).


5
Oczywiście masz rację. Nie spodziewałem się, że ogromna nagroda magicznie rozwiąże mój problem, dodając nieistniejącą funkcję do WhatsApp. Mam nadzieję, że się tu dostanę, to obejście. Nie mogłem wymyślić żadnego, ale może ktoś inny. Nawet jeśli obejście nie istnieje, gdy ta funkcja będzie dostępna w WhatsApp, znajdzie się tutaj odpowiedź, która o tym wspomina.
snakile
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.