Czy jest dostępna aplikacja lub ustawienie zwiększające czas nagrywania wideo?


16

Moje pytanie jest podobne, ale nie identyczne z tym . Zasadniczo chciałbym nagrywać filmy o nieograniczonej długości na moich urządzeniach z Androidem - to wcześniejsze pytanie wydaje się dotyczyć ograniczenia technicznego: maksymalny rozmiar pliku dla FAT32. Mój problem dotyczy dowolnych ograniczeń: GNex używa EXT4, więc maksymalny rozmiar pliku nie jest powodem do odcięcia moich nagrań po 30 minutach, więc mogę jedynie założyć, że ten limit musi być zakodowany na stałe w aplikacji aparatu lub na Androidzie.

Rozumiem, że dla wielu użytkowników musisz trzymać się za rękę i nie dopuścić do zużywania baterii, ale zamierzam nagrywać na statywie, gdy jestem podłączony, więc nic z tego nie ma dla mnie znaczenia. Zdaję sobie również sprawę z przestarzałej ustawy podatkowej w niektórych częściach Europy, która nakłada wysokie podatki na urządzenia, które mogą nagrywać przez ponad 30 minut jako „urządzenia do nagrywania wideo”, ale nie mieszkam w Europie i nie chcę być ograniczana przez niejasne kod podatkowy kraju, w którym nawet nie mieszkam.

Czy istnieje sposób na wyłączenie tego ograniczenia, aby wbudowana aplikacja aparatu mogła nagrywać przez> 30 minut? Czy istnieje alternatywna aplikacja do nagrywania wideo, która nie ma tego ograniczenia? Czy odpowiedzi na te pytania zmieniają się, jeśli zrootuję telefon?


1
Tyle że nie ma tam żadnej prawdziwej odpowiedzi, a pytanie jest tak stare, że odnosi się do Froyo. Połączona aplikacja „One Eye Browser” ma jeszcze krótsze 10-minutowe ograniczenie w przeciwieństwie do dłuższego nagrywania i nie zgłoszono żadnej rzeczywistej sugestii, aby rozwiązać problem.
David Perry

1
PS Wiem, jak wpisywać słowa w polu wyszukiwania. To pytanie odnosi się do starożytnej wersji i arbitralnego ograniczenia rozmiaru pliku, którego nie ma już GNex 4.11 z systemem plików EXT4.
David Perry

1
kiedy to wyjaśniliście, pytanie miało już trochę głosów (niestety nie możemy się wycofać po głosowaniu). Myślę, że inni wyborcy mogli pominąć komentarz. Sugestia: Edytuj swoje pytanie i dodaj fakt, który znasz na temat drugiego pytania, a także wyjaśnij, dlaczego nie jest to duplikat. Powinno to uruchomić proces ponownego otwarcia i, przy zapewnieniu wystarczającej liczby głosów, ponownie otworzyć pytanie. Poza tym: zwykłym sposobem w tym przypadku nie jest po prostu utworzenie nowego pytania, ale umieszczenie nagrody za oryginalne „za aktualizację”;)
Izzy

3
Skąd to masz? Jestem również świadomy przestarzałej ustawy podatkowej w niektórych częściach Europy, która nakłada wysokie podatki na urządzenia, które mogą nagrywać przez ponad 30 minut jako „urządzenia do nagrywania wideo”, ale nie mieszkam w Europie i nie chcę być ograniczona przez niejasne przepisy podatkowe kraju nawet nie mieszka w. ? Nigdy o tym nie słyszałem, a to dla mnie nowe!
t0mm13b

1
@DavidPerry Zrozumiały. Chciałem tylko, abyś wziął pod uwagę ;) Wraz z edycją wszedł do kolejki ponownego otwarcia (teraz 2 głosy, więc duże szanse). Byłbym również zainteresowany odpowiedzią na pytanie t0mm13b: Jeśli to prawda, mamy duży problem. Istnieją kamery i nagrywarki DVD / Blueray / Harddisk o pojemności znacznie przekraczającej 30 minut, sprzedawane za darmo tutaj w Europie.
Izzy

Odpowiedzi:


5

Wypróbuj Magisto . Właśnie przetestowałem go na początku i udało mi się nagrywać przez prawie 2,5 godziny, zanim go zatrzymałem.


Wiele komentarzy mówiących, że korzystanie ze wszystkich funkcji jest teraz opłacone (2019). Jakieś alternatywy?
Lucas Bustamante

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.