Samsung Galaxy S3 nie uruchamia się, ponownie uruchamia się ponownie, wyświetlając czarny ekran „Samsung Galaxy S3 GT-i9300”


10

Mój Samsung S3 utknął! Nadal uruchamia się ponownie!

Nie osiąga wprowadzonego kodu PIN, ale uruchamia się ponownie, pokazując ekran „Samsung Galaxy S3 i9300”. Następnie cykle zaczynają się od nowa.

Oto rzeczy, których próbowałem:

  • Wyjąłem już baterię, włożyłem z powrotem; wciąż ten sam wynik.
  • Próbowałem też zresetować, ale po prostu wyłącza się i uruchamia ponownie.
  • Ten sam wynik podczas próby ZMNIEJSZANIA GŁOŚNOŚCI + HOME + PRZYCISK ZASILANIA; wraca do ponownego uruchamiania i ekranu Samsung S3.

Ostatniej nocy działało dobrze, ale kiedy odszedłem, aby coś zrobić, wróciłem i stwierdziłem, że zaczyna się od nowa. Nie zaktualizowałem żadnych aplikacji.


1
Miałem ten sam problem i musiałem uruchomić telefon w trybie awaryjnym. Zrobiłem to za pomocą tego filmu. youtube.com/watch?v=CNngD92p_GE

Odpowiedzi:


7

Wprowadź odzyskiwanie i usuń dalvik / cache. Aby rozpocząć odzyskiwanie , musisz przytrzymać Volume up + Home + Power(to samo Volume downdotyczy trybu pobierania ). Po odzyskaniu wybierz opcję czyszczenia pamięci podręcznej / dalvik, a następnie uruchom ponownie telefon.

Jeśli telefon nadal uruchamia się ponownie tak, jak robił to wcześniej, spróbuj przeszukać dziennik sekwencji rozruchowej, aby sprawdzić, czy można znaleźć miejsce, w którym się nie udaje. Będziesz potrzebował komputera z zainstalowanym zestawem SDK systemu Android i kabla USB telefonu.

  1. Przy wyłączonym telefonie otwórz CMDokno na komputerze, przejdź do katalogu zestawu SDK systemu Android i uruchomadb logcat
  2. Włącz telefon i podłącz kabel USB.
  3. Powinieneś zobaczyć w oknie cmd dziennik telefonu podczas uruchamiania.
  4. Po wejściu do pętli rozruchowej powinieneś być w stanie sprawdzić dziennik i zobaczyć, co próbuje zrobić, a czego nie może zrobić (co uruchamia pętlę rozruchową).
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.