Czy w CyanogenMod 10 są ustawienia USB? Jeśli tak to gdzie?


23

Kiedy wyłączam debugowanie USB w ustawieniach programisty, po podłączeniu urządzenia do komputera pojawia się monit o pamięć masową USB. Jednak przez całe życie nie mogę znaleźć miejsca, w którym mógłbym wyłączyć ten monit (tzn. Zamienić go w powiadomienie, zamiast wyświetlać okno) lub przejść do trybu MTP (zakładam, że nie dostaję Kiesa tryb - mam wibrujący). Czy to istnieje?

Odpowiedzi:


30

Jeśli przejdziesz do Ustawienia -> Pamięć , a następnie naciśnij przycisk menu, znajdziesz element o nazwie Połączenie z komputerem USB .

Tutaj możesz ustawić ustawienia USB.


Dzięki! Nie pomyślałem o naciśnięciu przycisku menu. Czy wiesz, czy jest jakiś sposób na pozostawienie go w pamięci masowej, ale wyłącz wyskakujące okienko po podłączeniu telefonu do komputera?
Mateusz

@MatthewRead Nie sądzę, aby można to było zrobić w Cy 10. Myślę jednak, że twórcy aplikacji są w stanie to osiągnąć. W aplikacji odtwarzacza multimedialnego doubleTwist ma ona opcję automatycznego przejścia do Mass Storage dla mnie przez połączenie USB. Jestem więc pewien, że ktoś stworzył aplikację wyłącznie w tym celu. Jeśli nie, myślę, że nie masz szczęścia. Lub zainstaluj doubleTwist;;). Przepraszam.
Sajan Parikh
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.