Czy mogę zatrzymać dostarczanie wiadomości WhatsApp?


17

Jeśli usunę wiadomość za pomocą jednego tiku, czy zostanie ona usunięta z mojego urządzenia lokalnego (Android), czy też nie zostanie dostarczona do odbiorcy?

Odpowiedzi:


9

Jeśli chcesz zatrzymać dostarczanie wiadomości whatapp do odbiorcy, odkryłem, że po wysłaniu tej wiadomości (✅) i przed jej dostarczeniem (✅✅) dodajesz osobę tymczasowo do listy zablokowanych, dopóki nie pojawi się w sieci obok, ponieważ nadal można tam zobaczyć datownik. Wiadomość nie zostanie dostarczona. Następnie możesz je przywrócić, a wiadomość nigdy nie zostanie dostarczona i pozostanie w stanie ✅. Mam nadzieję, że to pomaga.


1
To nie zadziałało. Próbowałem tego ponad rzecz. Ale to nie działa. Moje wiadomości do zablokowanej osoby zostały dostarczone.

1
To nie działa i tej odpowiedzi nie należy oznaczać jako zaakceptowanej.
smihael

23

Whatsapp oznacza wiadomości, które zostały dostarczone od nadawcy do serwerów Whatsapp za pomocą jednego tiku, a wiadomości dostarczone z serwerów Whatsapp do odbiorcy dwoma tikami. Po pojawieniu się pojedynczego tiku wiadomość jest już na serwerze i nie można jej usunąć / przerwać.

Jeśli połączenie danych jest wolne / niedostępne, możesz anulować wiadomość, usuwając ją przed pojawieniem się znacznika.


3
Oto potwierdzenie tego w FAQ WhatsApp dla znaczników wyboru .
Andrew Lott

5

Próbowałem usunąć jedną zaznaczoną wiadomość, którą wysłałem na inne moje konto WhatsApp, ale dostałem ją nawet po zalogowaniu się na inne konto. Wygląda więc na to, że usunięcie wiadomości jednym tikiem usuwa tylko lokalną kopię.


Chyba że istnieje problem z łącznością na telefonie yiur, który uniemożliwia wysłanie go na serwery Whatsapp?
asgs

2
@asgs Nie - jeśli ma pojedynczy tik, już dotarł do serwerów WhatsApp.
Neo

@Neo tak, o tym też wspomniałem.
asgs

3

Jeśli podczas wysyłania wiadomości miałeś dane internetowe / mobilne, istnieje duże prawdopodobieństwo, że druga osoba już je otrzymała. Usunięcie go z telefonu nie ma więc znaczenia.

Mniej więcej działa to tak samo jak SMS.

Źródło .


1
Rozumiem, że pojedynczy znacznik obok wiadomości oznacza, że ​​wiadomość została dostarczona na serwer WhatsApp. Podwójny tik wskazuje, że został on następnie dostarczony do urządzenia odbiorcy. Zastanawiałem się, czy lokalne usunięcie na tym pierwszym etapie również zapobiega wystąpieniu drugiego etapu.
Rob

@Rob Jeśli jest już na serwerze WhatsApp, zostanie wysłany do użytkownika. Prawdopodobnie czeka tylko na zadanie wsadowe / wyzwalacz z ich serwerów, aby je wysłać.
geffchang

1

Pojedynczy tik oznacza wiadomość dostarczoną na serwer WhatsApp. Podwójny tik oznacza wiadomość dostarczoną do miejsca docelowego, tj. Do kogo była zaadresowana.

W stanie pojedynczego zaznaczenia wiadomość została dostarczona, ale jeszcze nie dostarczona do odbiornika, zablokuj odbiornik.

Trzymaj go zablokowanego, dopóki nie otworzy WhatsApp. Oczywiście nie wiesz, kiedy otworzy WhatsApp. Więc nie odblokowuj natychmiast.

Jeśli otworzy WhatsApp, gdy jesteś przez Ciebie zablokowany, twoja wiadomość nigdy nie zostanie do niego wysłana, nawet jeśli go odblokujesz.

Spróbuj i potwierdź.


2
Anonimowy użytkownik zredagował to, próbując odpowiedzieć „Cóż, to nie działa. SPRÓBOWAŁEM TO, ALE PO USUNIĘCIU BLOKU, ODBIORCA OTRZYMUJE WIADOMOŚĆ. DZIĘKI”.
Compro01,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.