Tasker: Uruchom zadanie, gdy określone urządzenie Bluetooth utraci połączenie


13

Chcę uruchomić zadanie za każdym razem, gdy mój telefon traci połączenie z urządzeniem Bluetooth mojej ciężarówki.

Widzę sposób na uruchomienie zadania, gdy się łączy, i oczywiście mogę je „odwrócić”, ale odwracanie nie wydaje mi się właściwe.

Jaki jest właściwy sposób uruchomienia zadania po utracie połączenia BT z określonym urządzeniem?


To oczywiście jedyny wybór, jaki masz. Wprowadziłbym do tego zmienną: BT Connected ->% MYVAR = 1. Następnie połącz:! BT-Connected i Isset% MYVAR => właśnie straciłem połączenie; rozbroić% MYVAR. ! BT-Connected &! Isse% MYVAR „straciłoby to trochę wcześniej”. Żeby dać ci wzór do zabawy :)
Izzy

Szukałem „Zadań wyjścia”
Chase Florell

Tak, jasne - dlaczego o tym nie pomyślałem!?! Nawet ich używam ...
Izzy

Odpowiedzi:


12

Utwórz profil, który jest aktywny po podłączeniu do urządzenia Bluetooth i skonfiguruj zadanie wyjścia, aby uruchamiać cokolwiek chcesz, gdy profil stanie się nieaktywny z powodu rozłączenia urządzenia.


Ach, rozumiem, gdzie to teraz jest. Możesz utworzyć „Wyjdź z zadania” z ekranu profili ... Nie widziałem wcześniej, jak to zrobić. Dzięki
Chase Florell

Więc kiedy mogę podłączyć do tego konkretnego urządzenia Bluetooth, wyczyścić %PARKINGLOCATIONzmienną, a kiedy wyjść profilu, a następnie ustawić %PARKINGLOCATIONsię %LOC, który ustawia lat / long z bieżącej lokalizacji.
Chase Florell

Oto jak to będzie wyglądać w twoim profilu zadania po prawidłowym skonfigurowaniu: goo.gl/cAMY4T (dodałem to do odpowiedzi)
Justin Maxwell
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.