Szybko wysłać plik z telefonu na komputer przez Internet?


Odpowiedzi:


17

Usługa taka jak Dropbox powinna być w stanie to zrobić za Ciebie. Zsynchronizuje pliki do Internetu, a następnie komputer (z zainstalowanym Dropbox) powinien je ściągnąć.


Obowiązuje zwykłe zastrzeżenie: „kopiujesz swoje pliki, kto wie gdzie do chmury, czy ufasz dostawcy synchronizacji plików?”
Piskvor opuścił budynek

4

GTalkSMS jest w stanie wysyłać, przeglądać i pobierać pliki z telefonu z systemem Android za pośrednictwem XMPP (gTalk). Jest to również zdalny powiadamiacz SMS i ma różne inne funkcje.

Uwaga: zgodnie z często zadawanymi pytaniami muszę ujawnić, że jestem zaangażowany w GTalkSMS. GTalkSMS to aplikacja na system Android z licencją GPL typu open source. Każdy może wnieść swój wkład.


2

Poprzez e-mail

Oczywiście, że to działa, ale mam nadzieję, że istnieje szybszy, lepszy, prostszy sposób.


1

Przy tak wielu alternatywach obecnie najlepszymi opcjami są aplikacje, które pozwalają nam pracować z wieloma rozwiązaniami.

FolderSync i bezpłatna wersja FolderSync Lite , obie firmy Tacit Dynamics dostępne w Google Play Store, pozwalają nam to zrobić:

FolderSync umożliwia łatwą synchronizację plików między pamięcią w chmurze a urządzeniami z Androidem.

FolderSync to aplikacja, która umożliwia prostą synchronizację z chmurą do iz lokalnych folderów na karcie pamięci urządzenia. Obecnie obsługuje wiele kont SkyDrive, Dropbox, SugarSync, Ubuntu One, Box.net, LiveDrive, HiDrive, Google Drive, Google Docs, NetDocuments, Amazon S3, FTP, FTPS, SFTP, WebDAV lub Windows Share (Samba / CIFS) oraz planowane jest wsparcie dla większej liczby platform.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


0

MAXS (Modular Android XMPP Suite) jest w stanie wymieniać pliki przez XMPP .

Uwaga: zgodnie z często zadawanymi pytaniami muszę ujawnić, że jestem zaangażowany w MAXS. MAXS to aplikacja na system Android z licencją GPLv3 typu open source. Każdy może wnieść swój wkład.


0

Jeśli Twoje urządzenie z Androidem i komputer znajdują się w tej samej sieci lokalnej, np. Są podłączone do tego samego punktu dostępowego Wi-Fi lub tego samego routera / przełącznika, a masz zainstalowany Total Commander + wtyczkę WiFi / WLAN, po prostu długo dotknij> Wyślij do> Wyślij przez Wi-Fi (Total Commander), a następnie wprowadź wyświetlany adres URL w przeglądarce. Lub użyj kodu QR, jeśli chcesz udostępnić aparatowi inne urządzenie mobilne.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.