Mój ekran się zepsuł, jak zobaczyć na komputerze, co robię w urządzeniu?


15

Mój ekran urządzenia z Androidem się zepsuł i nie widzę, co robię. To jedyna zła rzecz w moim urządzeniu, reszta najwyraźniej działa OK. Czy jest jakiś sposób, aby wysłać ekran mojego urządzenia na komputer?
Nie chcę już pracować na ślepo!

Odpowiedzi:


14

Nie musisz kontynuować pracy na ślepo, możesz użyć Droid @ Screen : pokazuje ekran prawdziwego lub emulowanego urządzenia z Androidem na komputerze z systemem Windows, Mac OS lub Linux.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Droid @ Screen to samodzielna aplikacja GUI Java Swing, która wyświetla ekran urządzenia z Androidem na komputerze. Jego autor mówi, że jego typowym zastosowaniem jest pokazywanie aplikacji lub szkolenie, ale pasuje również do twojego przypadku.

Aby go użyć, musisz zainstalować w komputerze następujące elementy:

  • Java 6 (przynajmniej)
  • Android SDK , zainstalowany i skonfigurowany.
  • Zmienna środowiskowa ANDROID_HOME (lub ANDROID_SDK_HOME) wskazująca katalog instalacyjny zestawu SDK systemu Android. (Opcjonalny)
  • Zainstalowany sterownik USB dla docelowego urządzenia z Androidem.

Uwaga: w urządzeniu musi być włączona funkcja debugowania USB . (Dzięki @JasonC za zgłoszenie się)

Używam go z moim Galaxy Nexusem i muszę powiedzieć, że pomimo niewielkiego opóźnienia między tym, co dzieje się w telefonie, a tym, co wyświetla się na ekranie komputera (2-4 s), robi to, co mówi. Państwo nie trzeba nawet być zakorzenione za to!

Możesz pobrać go ze strony autora , gdzie można również obejrzeć pełne instrukcje wideo i tekstowe dotyczące jego instalacji i użytkowania.


6
Musisz włączyć debugowanie USB, aby działało, co oznacza, że ​​jest bezużyteczne, jeśli debugowanie zostało wyłączone po zerwaniu ekranu, ponieważ ludzie z Androidem nie mogli nawiązać połączenia, że ​​wszystko, co chcesz zrobić z uszkodzonym ekranem, wymaga działającego ekranu zmienić to jedno ustawienie.
Jason C

Możliwe jest włączenie trybu programisty i debugowania USB poprzez podłączenie klawiatury USB z adapterem do telefonu i wysyłanie starannie zaplanowanego zestawu naciśnięć klawiszy. Zaplanuj ten zestaw naciśnięć klawiszy na telefonie tego samego producenta i wersji systemu operacyjnego. Na przykład, w dół, w dół, ENTER spowoduje przejście do menu wyboru aplikacji. Do nawigacji używaj klawiszy strzałek.
AtomicBoolean

0

Jeśli twoje urządzenie ma port HDMI, możesz podłączyć go do wyświetlacza za pomocą portu HDMI. Istnieją programy, takie jak Droid @ Screen, jak powiedział Dan, które mogą przesyłać wyjście wideo urządzenia na komputer przez połączenie USB.


Poprawiłem nieco twoją odpowiedź, Daniel. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko
Mindwin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.