Pobieranie wiadomości tekstowych ze skradzionego telefonu z Androidem


10

Mój Samsung Galaxy Nexus został skradziony innej nocy. Czy mogę pobrać moje SMS-y i zapisać je na komputerze, jeśli znam numer telefonu i numer IMEI? Mam konto Gmail skonfigurowane w telefonie, ale nie zainstalowałem żadnej aplikacji do tworzenia kopii zapasowych.

Odpowiedzi:


15

Tak, jest to możliwe, z komputera stacjonarnego, przejdź do Play Store i zainstaluj zdalnie AndroidLost na swoim telefonie.

W tym momencie potrzebny jest emulator rezerwowy :

  • Pod warunkiem, że masz włączoną transmisję danych 3G, będzie ona zdalnie instalowana na słuchawce, a także
  • Jest wystarczająca moc baterii

Przeczytaj stronę początkową, odwiedzając główny AndroidLost .

Wyślij tekst „ rejestr androidlost ” (bez cudzysłowów) na swój numer skradzionej słuchawki.

Znajduje się pole w prawym górnym rogu na stronie , kliknij na znak w, przy użyciu konta Google, jeśli robi to po raz pierwszy, zostaniesz poproszony o AndroidLost mieć uprawnienia dostępu do konta Google, ponieważ są one zarówno związane w to razem.

Pojawi się komunikat „Czekam na rejestrację telefonu.”, Bądź cierpliwy.

Poczekaj chwilę, wyloguj się i zaloguj ponownie, w końcu stamtąd możesz zdalnie sterować telefonem za pośrednictwem tej samej strony internetowej i kciuki będą szczęśliwe.

Powodzenia :)


4
Należy zwrócić uwagę na dodatkową kwestię: nie zadziała, jeśli złodziej wytarł telefon lub rozłączył konto Google właściciela.
Velociraptors

0

NIE, nie możesz przywrócić wiadomości tekstowych, nawet jeśli znasz numer telefonu. Jeśli nie utworzono kopii zapasowej telefonu za pomocą Gmaila, nie można uzyskać kopii zapasowej, ponieważ wiadomość tekstowa jest przechowywana w pamięci telefonu lub na karcie SIM, a nie na karcie SD. Myślę więc, że można je odzyskać.


1
Jaki jest związek między Gmailem a pamięcią telefonu lub kartą SIM?
geffchang
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.