Zmień czas Hałas zegara aplikacji zegara?


12

W aplikacji zegara czasowego (Android 4.2 4.2) dostępna jest funkcja timera; ten, w którym np. wpiszesz w 8 minut, a alarm w 8 minut. Jednak hałas, jaki wydaje, jest absolutnie nie do zniesienia. To jest jak alarm przeciwpożarowy. Wydaje się, że nie ma opcji wyboru innego dźwięku. Wolałbym nie używać innej aplikacji zegara; Podoba mi się podstawowy. Chcę tylko zmienić okropny hałas. Jakieś wskazówki?


2
Możesz sprawdzić liczniki czasu firm zewnętrznych, aby sprawdzić, czy oferują tę funkcję.
Ben

1
Świetny sposób na zakończenie medytacji ... Mam wrażenie, że właśnie zszokował mnie defibrylator.

Odpowiedzi:1

Są tylko 2 sposoby, aby to naprawić:

  • albo naprawić .apk dla tej aplikacji (zmień ścieżkę w źródle tej aplikacji, aby wskazywała inny plik dźwiękowy i skompiluj ją ze źródła. A może będziesz w stanie załatać apk za pomocą czegoś takiego jak Android-apktool )
  • lub naprawić coś innego (nie aplikację):

Zamontuj /systemjako rw(przy użyciu adblub RootExplorer lub innego programu). Idź do folderu /System/media/audio/. To przeważnie zawiera foldery alarms, notifications, ringtonesi ui. Następnie możesz znaleźć i zastąpić ten irytujący dźwięk innym .oggplikiem według własnego gustu.


Rozwiązanie 2 (zastępujące Timer.ogg) nie działało dla mnie. Być może użyte pliki audio znajdują się w .apk. Ja po prostu pobrać zegar Google (jest to ostatnia wersja zegara stock)
MagTun
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.