Wycisz alert alarmowy w Google Now (bez usuwania go)


10

Google Now ma ciekawą funkcję (przynajmniej myślę, że pochodzi z Google Now), w której ostrzega o zdarzeniach awaryjnych. Problem polega na tym, że ostrzegł mnie dwa razy w ciągu pół godziny niezwykle głośnym tonem o burzy śnieżnej, o której wiem od wielu dni.

Czy jest jakiś sposób, aby wibrować telefon lub zmienić dzwonek? Widzę tylko opcję całkowitego wyłączenia tych alertów. To nie jest mój domyślny dzwonek powiadomienia / alarmu; to specjalny dźwięk ostrzeżenia. Dobry w przyciąganiu uwagi, ale poważny przesada. Chciałbym je nadal otrzymywać, ale chciałbym, aby były znacznie cichsze (tak, mimo że są to „sytuacje awaryjne”), ponieważ mój telefon emitujący głośne dźwięki ostrzegawcze w pracy jest dość rozpraszający.

Odpowiedzi:


2

Jeśli przejdziesz do Google teraz, a następnie przejdź do ustawień (przycisk menu z trzema kropkami, jeśli jest to klawisz programowy), znajduje się sekcja z powiadomieniami. W tej sekcji jest część zatytułowana Pilne aktualizacje i można ustawić dzwonek lub włączyć wibrację. O ile mi wiadomo, powinno to zmienić dźwięk alertu, ponieważ mówi, że pilne aktualizacje obejmują alerty publiczne. Pamiętaj, że używam KitKat, więc jeśli nie masz najnowszej wersji Google, może być inaczej. EDYCJA: Właśnie zdałem sobie sprawę, że to pytanie zostało zadane rok temu, więc odpowiedź szczegółowo opisuje nowszą wersję


1

Niestety w tej chwili nie mam pod ręką działającego telefonu, który mógłby to przetestować, ale jeśli możesz zidentyfikować konkretny plik audio użyty jako dźwięk alarmu, możesz po prostu edytować go za pomocą oprogramowania takiego jak Audacity i uczynić go tak cichym jak chcesz. (Przepraszam tandetną odpowiedź, wyedytuję ją, jak tylko będę mógł przetestować metodę lub ją od razu usunąć, jeśli będzie niezadowalająca)


Jest pomysł ... czy wiesz, co to za dźwięk? To nie jest coś, co mogę ustawić
Ben Brocka,

-1

Natknąłem się na dokładnie ten sam problem (bez wątpienia ta sama burza). W Androidzie 4.2 możesz wyłączyć te alerty, przechodząc do Ustawienia → Sieci bezprzewodowe (Więcej ...) → Transmisje komórkowe . Alarmów nie można wyciszyć, ale można je wyłączyć na tym ekranie.


Pytający zapytał, jak wyciszyć alerty Google Now, a nie alerty otrzymywane za pośrednictwem transmisji komórkowych.
Flow

-2

Na moim telefonie z Androidem Gingerbread to ustawienie znajduje się w obszarze Dźwięk \ Alarmowy \ Dźwięk alarmowy. Ustawiłem go na OFF, w przeciwieństwie do Alert lub Vibrate.


A który to telefon (z uruchomioną wersją Androida)?
Flow

@wbogacz, jeśli Twój telefon ma Gingerbread (Android 2.3), to nie masz Google Now , ponieważ jest kompatybilny tylko z Androidem 4.1 (Jellybean) i nowszymi.
GAThrawn
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.