Nie można zamontować drugiej partycji (link2sd)


9

Próbuję podzielić moją zewnętrzną kartę SD na partycje (32 GB SDHC), więc mogę połączyć aplikację z drugą partycją za pomocą link2sd. Problem polega na tym, że niezależnie od używanego systemu plików, link2sd nie może utworzyć skryptu montowania / nie można go zamontować. Próbowałem FAT32, FAT16, ext2, ext3 i ext4. Ten sam wynik za każdym razem próbowałem sformatować go za pomocą Kreatora partycji MiniTool i odzyskiwania ClockworkMod. Pierwszą partycją uczyniłem FAT32 podstawową, a drugą partycją umieściłem tutaj system plików jako partycję podstawową. Próbowałem także różnych rozmiarów od 256 MB do 4 GB.

Jestem na Cyanogenmod 10 na Samsung Galaxy Ace (I-5380).

Edycja: Wygląda na to, że pytanie jest dość popularne. Jeśli masz ten sam problem, wypróbuj rzeczy, o których mówiłem, że próbowałem powyżej. W większości przypadków rozwiązuje to problem, moja zaakceptowana odpowiedź dotyczy głupiej, nie tak powszechnej przyczyny tego problemu.

Odpowiedzi:


3

Ok problem był prosty i głupi. SuperSU odmówił permanentnie dostępu do root2 link2sd, musiałem raz kliknąć odmowę ... Włączono rootowanie dla link2sd i wszystko działało dobrze.


-2

Przejdź do odzyskiwania ClockworkMod → Zaawansowane → Zamontuj i przechowuj oraz zamontuj SD ext. Gotowy.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.