Kupowanie w sklepie Play za pomocą karty kredytowej z zagranicznym adresem rozliczeniowym


9

Czy można kupować produkty w lokalnym sklepie Play za pomocą karty kredytowej z zagranicznym adresem rozliczeniowym? Mam kartę kredytową Visa z niemieckiego banku z adresem rozliczeniowym w Niemczech zarejestrowanym w moim Portfelu Google. Z powodzeniem wykorzystałem mój portfel do płacenia za zakupy online od kilku dostawców usług internetowych w różnych walutach obcych, więc jestem pewien, że karta kredytowa jest poprawnie zarejestrowana na moim koncie Portfela. Mimo że fizycznie znajduje się w Wielkiej Brytanii, nie mogę sfinalizować żadnego zakupu w sklepie UK Play. W momencie, gdy muszę wybrać preferowaną metodę płatności z mojego konta w Portfelu, pokazuje moją zarejestrowaną kartę kredytową w kolorze szarym z napisem „Nieobsługiwana metoda płatności” obok niej.


Najlepiej sprawdzić to w dziale pomocy Google. Czy używasz brytyjskiej karty SIM? Jeśli tak, prawdopodobnie włóż niemiecką kartę SIM do słuchawki i spróbuj użyć jej stamtąd? Ponieważ Google widzi, w jaki sposób telefon jest powiązany z Niemcami, może to zaakceptować?
t0mm13b,

Według wsparcia Google Play w USA międzynarodowe karty kredytowe są niedozwolone. Nie zdziwiłbym się, gdyby sklep Google Play w Wielkiej Brytanii miał takie same zasady. support.google.com/googleplay/bin/…
ZnewmaN,

Aby uzyskać dodatkowe wyjaśnienia, próbowałem użyć Nexusa 7, a także Win7 PC (przy użyciu Chrome), aby kupić w sklepie Play w Wielkiej Brytanii z tym samym rezultatem. Od początku października wymieniam też kilka e-maili ze wsparciem Google, ale nie otrzymałem jeszcze ostatecznej odpowiedzi. Spróbuję użyć mojego telefonu komórkowego z niemiecką kartą SIM. Stand-by ...
JPS

Oznaczałoby to, że jeśli mieszkam, powiedzmy, w Niemczech i jestem na wakacjach w Hiszpanii, nie mogę nic kupić w sklepie? Wygląda przynajmniej na to, że Hiszpanie mi na to pozwalają, tak jak zrobiłem to już na Wyspach Kanaryjskich. Do t0mm13b może mieć rację, a pochodzenie karty SIM + musi być zgodne.
Izzy

Jeśli otworzę aplikację Play na moim telefonie komórkowym (za pomocą Wi-Fi), natychmiast wyświetli się kategoria „Aplikacje” bez możliwości powrotu, aby zobaczyć wszystkie kategorie (filmy, czasopisma, książki). Co zabawne, wszystkie aplikacje są wyświetlane w cenach w euro, w przeciwieństwie do Sterlinga, gdy uzyskuję dostęp do aplikacji Play na moim Nexusie 7 (przy użyciu tej samej sieci Wi-Fi). Widzę też niektóre „niemieckie” aplikacje na telefonie komórkowym, które nie są wyświetlane w Nexusie. Mobile wciąż działa na Froyo. Podejrzewam, że aplikacja Play jest ograniczona tylko do aplikacji. Jeśli szukam tytułu książki za pomocą Książek Play, otwiera ona aplikację Play zwracającą aplikacje pasujące do mojego ciągu wyszukiwania wpisanego w Książkach Play.
JPS 18.12

Odpowiedzi:


1

O ile wiem, Google nie zezwala obecnie na używanie kart międzynarodowych .

Słyszałem też od innych osób (i t0mm13b zbyt wyraźnie to potwierdza), że Sklep Play patrzy na twoją obecną kartę SIM, aby poznać twój kraj. Może więc, jeśli uda ci się zdobyć niemiecką kartę SIM (być może starą, która tak naprawdę już nie działa), nadal możesz płacić za aplikacje.

Możesz też poszukać taniej karty kredytowej w Wielkiej Brytanii.


0

Z moich własnych doświadczeń nie pozwalają na to.

Kiedy jestem w USA z moim australijskim kontem Google Play [i australijską kartą kredytową], nie mogę dokonywać żadnych zakupów w sklepie Play. Powodem jest to, że sklep z grami w USA odrzuca dane mojej karty z powodu adresu w Australii.

To może się różnić w zależności od regionu. Ale ogólnie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii [nie tylko Google Play], egzekwują one ograniczenia regionalne w bardziej rygorystyczny sposób ze względu na ograniczenia licencyjne treści multimedialnych, tj. Muzyki i filmów.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.