Jak wybrać język treści w filmach Google Play


14

Jestem w Niemczech i chcę pobierać filmy w języku angielskim ze sklepu Google Play, aby oglądać mój tablet z Androidem, ale filmy mogę odbierać tylko w języku niemieckim. Jak mogę uzyskać wersje angielską?


Zawartość jest wybierana na podstawie Twojej lokalizacji i (być może) ustawień językowych urządzenia. Jeśli to drugie kryterium, możesz sprawdzić, ustawiając język urządzenia na angielski. Nie jestem w 100% pewien, czy to zadziała, ale warto spróbować.
Izzy

Niestety język urządzenia nie wpływa na język filmów. Próbowałem na moim urządzeniu.
Filippo Mazza

Uczę się niemieckiego i chciałem dokładnie odwrotnie.
João Pimentel Ferreira

Potwierdzam to, co powiedział @Filippo Mazza. Wszystkie moje ustawienia dotyczą niemieckiego, urządzenia mobilnego i wszystkich kont Google, ale ponieważ mieszkam w Holandii, dostaję filmy po angielsku.
João Pimentel Ferreira

Odpowiedzi:


2

Możesz edytować ustawienia build.prop na zrootowanym telefonie za pomocą czegoś takiego, jak ro.com.google.clientidbase.ms=android-uscellular-usmyślę, a możero.product.locale.region=US


1

Przynajmniej w nowej aplikacji Google Movies (moja wersja to 3.8.8) możesz znaleźć preferencje Język audio w Ustawieniach: umożliwia odtwarzanie filmów w oryginalnym języku filmu lub w języku angielskim, jeśli jest dostępny.

Mam nadzieję, że to pomoże.


co oznacza, gdy dostępne. Każdy film, który sprawdzam, jest tylko w języku niemieckim
phil soady

1
Mam na myśli, że nie każdy film ma wersję audio w języku angielskim w USA lub istnieją inne ograniczenia (które jednak ignoruję). Jestem we Francji i większość francuskich filmów nie oferuje wersji angielskiej ...: / (więc opcja nie jest oczywiście dostępna)
Filippo Mazza
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.