Inne aplikacje do zarządzania uprawnieniami?


9

Kiedyś korzystałem - i uwielbiałem - LBE Privacy Guard, który pozwalał ci cofać określone uprawnienia z określonych aplikacji.

Odkąd AT&T w końcu wypuściło Jelly Bean dla S3, to już nie działa i ustawia mój telefon w niekończącej się pętli restartu.

Szukając na rynku, nie mogłem znaleźć żadnej innej aplikacji, która to robi (chociaż jest ich mnóstwo, które pozwalają ZOBACZ uprawnienia wszystkich aplikacji).

Czy ktoś wie o innej aplikacji, która robi to samo co LBE?


2
Czy nadal masz root? Wyobrażam sobie, że jeśli Twój telefon zaakceptował aktualizację OTA od AT&T, nie masz już roota. W takim przypadku musisz ponownie zrootować telefon.
Stephen Schrauger,

Tak. Masz rację, skończyło mi się tracenie korzenia, ale zrestartowałem się. Superuser, ROM Manager, ROM Toolbox, SQLLite Editor działają poprawnie.
eidylon

Odpowiedzi:


7

LBE działa na JellyBean - po prostu nie w wersji instalowanej z Playstore. Problem z pętlą rozruchową jest znanym problemem (więc nikt nie może zrozumieć, dlaczego programista nawet nie umieścił notatki na stronie sklepu z aplikacjami).

Na XDA można znaleźć wiele wątków omawiających ten problem, a przynajmniej jeden z nich zawiera zmodyfikowane wersje LBE do pobrania. Spójrz np. Na:

Alternatywy dla LBE obejmowałyby:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.