Czy można zainstalować Androida na PC?


Odpowiedzi:




6

Kupiłem netbooka Acer Aspire i ma on wstępnie zainstalowany system Windows 7 i Android 2.1.


1
Jaki masz model Aspire? Czy to w pełni funkcjonalny Android? Czy pochodzi z Android Market i innych aplikacji tylko Google?
GAThrawn

@GAThrawn jest to Acer Aspire One D255. Właściwie jestem Androidem noob, ale myślę, że to w pełni funkcjonalny Android. Android Market Store nie jest wstępnie zainstalowany. Sam musiałem go zainstalować.
Natrium

@GAThrawn Ale Android najwyraźniej nie jest przeznaczony do użytku na netbookach. Nie mogę przewijać za pomocą touchpada i nie mogę zwiększyć przyspieszenia myszy, więc mysz jest dość wolna.
Natrium

@GAThrawn Firefox jest również wstępnie zainstalowany, a Flash działa od razu po wyjęciu z pudełka.
Natrium

1
@Natrium dziękuje za wypełnienie nas szczegółami. Android nie powinien mieć żadnych poważnych wad projektowych jako drugi system operacyjny na Netbooku, niestety wygląda na to, że Twoje problemy są bardziej spowodowane tym, że Acer nie spędza czasu na kupowaniu sterowników dla swojego sprzętu bezpośrednio na Androidzie. Czy sprawdziłeś, czy wydali jakieś aktualizacje?
GAThrawn


2

Znalazłem inny sposób na zainstalowanie Androida na PC od MakeUseOf poprzez to pytanie dla entuzjastów Androida i pomyślałem, że opublikuję to jako alternatywną odpowiedź. To płyta CD na żywo o odpowiedniej nazwie „Live Android”.


0

Tak to mozliwe. Używam w pełni funkcjonalnego Androida 4.0.4 (ICS) na moim Acer ASPIRE ONE D255E .

Niesamowite, jak w pełni funkcjonalne, od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności spędzania czasu na ulepszaniu lub hakowaniu.

Skorzystaj z tych aktualnych instrukcji, jak zainstalować system Android na komputerze .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.