Korzystaj z szybkich odpowiedzi w usłudze Google Voice


11

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji wprowadzonych w Ice Cream Sandwich jest „Szybkie odpowiedzi”: możliwość wysłania domyślnej wiadomości SMS do dzwoniącego. „Nie mogę teraz rozmawiać. Oddzwonię”. itp.

Jestem jednak w 100% Google Voice. Podaję tylko numer GV i nie chcę nadawać mojego rzeczywistego numeru telefonu komórkowego za pomocą szybkiej odpowiedzi.

Czy istnieje sposób na ich użycie z Google Voice?


Android 4.3 jest wyposażony w nowy filtr zamiarów usługi: „ACTION_RESPOND_VIA_MESSAGE” . Mamy nadzieję, że Google Voice zaimplementuje ten pakiet .
ale

Odpowiedzi:


2

Obecnie najwyraźniej nie jest to możliwe.

Nie jestem jedyną osobą o tym pragnieniu. W Google występuje otwarty problem ( numer 23176 ).

Podczas jednego z moich poszukiwań znalazłem kogoś, kto powiedział, że sprawdził kod aplikacji Telefon i stwierdził, że dzwoni ona bezpośrednio do aplikacji Messaging bez zgody Messaging Intent, co skłoniłoby mnie do wybrania aplikacji Messaging zamiast Google Voice wysłać wiadomość.

Aplikacja zasugerowana przez dymutaos wyglądała nieco obiecująco, ale martwię się o jej bezpieczeństwo.

Niestety, ta bardzo przydatna funkcja jest obecnie dla mnie bezużyteczna. Mam nadzieję, że naprawią to w niezbyt odległej przyszłości.


1

Możesz wypróbować tę aplikację (mają ograniczoną bezpłatną wersję ). Ma integrować Google Voice z natywnym komunikatorem, więc może również współpracować z szybkimi odpowiedziami, w zależności od tego, jak Android je faktycznie implementuje.


Być może, ale w Sklepie Play jest wiele niepokojących recenzji.
ale

Tak, też je widziałem, ale przynajmniej mają darmową wersję, którą możesz zainstalować, aby to przetestować. Może to zadziała dla ciebie? Jeśli nie, mogę usunąć swoją odpowiedź.
Stephen Schrauger,

Tyle że widziałem, jak jedna recenzja mówi, że nie mogli usunąć integracji. Nadal zastanawiam się nad tym; nie usuwaj swojej odpowiedzi.
ale

2
Nie, nie zamierzam tego robić. Wymaga to wpisania mojego konta i hasła zamiast korzystania z wbudowanego uwierzytelniania Google. Nie ryzykuję.
ale

0

Po skonfigurowaniu usługi Google Voice możesz po prostu przejść do Ustawienia> Aplikacje> Wszystkie aplikacje> MMS.apk - i Wyczyść ustawienia domyślne.

Następnie, gdy wybierzesz szybką odpowiedź, powinna ona poprosić o skorzystanie z GVoice.


Na mojej liście wszystkich aplikacji nie ma „MMS.apk”. Zakładam, że masz na myśli „Wiadomości”. „Wyczyść wartości domyślne” jest jednak wyszarzone.
ale


-1

Głos Google ma następującą opcję, która brzmi, jakby mogła zrobić, co chcesz, ale tylko podczas wysyłania wiadomości SMS na inny numer GV. Jest to zgodne z tekstem „Dowiedz się więcej” na stronie; Nie eksperymentowałem, aby znaleźć jego prawdziwe możliwości:

- Caller ID (outgoing)   When I text a Google Voice number from one of my
  forwarding phones:
     - Don't change anything
     - Display my Google Voice number

Nie o to chodzi. Oznacza to, że jeśli wyślę komuś numer Google Voice z mojego telefonu, GV powinien rozpoznać, że mój telefon jest zarejestrowany w GV i może zamiast tego użyć mojego numeru. Szybkie odpowiedzi nie przechodzą przez Google Voice; to telefon do telefonu.
ale
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.