Filmy z YouTube są domyślnie otwierane w przeglądarce


26

Gdy przeglądam sieć za pomocą aplikacji internetowej (domyślnej przeglądarki), linki do youtube otwierają się w przeglądarce, a nie w aplikacji youtube. Nie mogę wybrać żadnej opcji jak wcześniej. W Menedżerze aplikacji> Internet nie ma żadnych ustawień domyślnych . Próbowałem wyczyścić pamięć podręczną i dane aplikacji Internet i Youtube, ale nadal mam ten problem. To samo dotyczy linków do youtube na Facebooku, otwierają się w przeglądarce, nie ma opcji, aby były otwarte w youtube ... doprowadza mnie to do szału

Używam Samsunga Galaxy S3 z Jelly Bean.

Okazuje się, że ten problem dotyczy także HTC EVO ( http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1688866 ), co ma coś wspólnego z pozwem Apple. Jeśli dobrze pamiętam, nie miałem tego problemu, gdy miałem na sobie Ice Cream Sandwich.

Ponadto, jeśli długo naciskam link YT w przeglądarce, nie pojawia się żadna opcja, aby otworzyć go w aplikacji? Co daje?


Co rozumiesz przez „przeglądanie sieci za pomocą aplikacji internetowej”? Jakiej używasz „aplikacji internetowej”. Masz na myśli domyślną przeglądarkę?
Pandoo,

Możesz spróbować odinstalować przeglądarkę, a następnie zainstalować ją ponownie? Zobacz, co dzieje się z linkami w międzyczasie w innej przeglądarce?
Peanut,

Tak, domyślna przeglądarka.
Cris,

Nie mogę odinstalować przeglądarki, przycisk odinstalowania jest wyszarzony.
Cris,

Czy próbowałeś ponownie zainstalować aplikację YouTube?
Irfan,

Odpowiedzi:


8

Spróbuj zresetować preferencje aplikacji. Przejdź do Ustawienia -> Aplikacje , wybierz z menu Resetuj preferencje aplikacji i potwierdź Resetuj aplikacje . Spowoduje to zresetowanie wszystkich preferencji aplikacji.

Aby zresetować preferencje dla konkretnej aplikacji (np. Przeglądarki), wybierz ją w Ustawieniach -> Aplikacje i naciśnij przycisk Wyczyść domyślne w sekcji Uruchom domyślnie .

Następnym razem, gdy spróbujesz otworzyć film na YouTube, powinieneś zostać zapytany, której aplikacji użyć.

Te instrukcje zostały zweryfikowane na czystej Jelly Bean (na Galaxy Nexus).


Osoba zadająca pytanie zauważyła, że ​​„jasne domyślne” nie działało dla niego.
AlikElzin-kilaka

4

Miałem ten sam problem, oto jeden ze sposobów, aby go naprawić: ustaw ciąg agenta użytkownika jako pulpit.

Aby to zrobić, wpisz about: debug w pasku adresu, aby uzyskać ustawienia debugowania, a następnie przejdź do Ustawienia> Debugowanie> UA String. Ustaw na Pulpit, uruchom ponownie przeglądarkę i załaduj dowolny adres URL YT - powinien wyświetlić opcję otwarcia aplikacji YouTube.

Testowany osobiście na Nexusie S z Androidem 4.2.


Dzięki Sumesh, ale to też nie działa, a ja zrobiłem wszystko tak, jak powiedziałeś, nawet uruchomiłem ponownie telefon. No cóż ...
Cris


-1

Przejdź do aplikacji w Ustawieniach i wyczyść preferencje aplikacji YouTube. Zresetuje twoje dane i zostaniesz poproszony o otwarcie wideo.


-1

To naprawdę działało dla mnie! Wystarczy wykonać następujące kroki:

  1. Przejdź do Ustawień
  2. Przejdź do aplikacji
  3. kliknij aplikację Google Chrome
  4. Zejdź na dół i kliknij „wyczyść wartości domyślne”

Wszystko gotowe i następnym razem, gdy klikniesz, aby obejrzeć wideo, powinna dać Ci możliwość wyboru aplikacji Youtube.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.