Problemy ze sterownikami podczas korzystania z Samsung Galaxy SIII przez USB do programowania


10

Telefon jest podłączony przez USB do Windows 7 64-bit. USB debuggingOpcja włączona.
Kiedy podłączam telefon do komputera, otrzymuję powiadomienie, że niektóre sterowniki nie zostały zainstalowane.

Czy potrzebuję ich do rozwoju? Gdzie mogę je zdobyć? Muszę jeszcze wypróbować sterowniki Kies .
W tej chwili urządzenie jest podłączone jako „urządzenie multimedialne”, co jest bezużyteczne z punktu widzenia rozwoju.
Podczas próby przykładowego dema zestawu SDK systemu Android uruchamia emulator zamiast działać na telefonie.

Więcej informacji o urządzeniu:

 • Numer modelu: SGH-T999V
 • Wersja Androida: 4.0.4

edycja: patrz moja odpowiedź poniżej.


1
Tak, wypróbuj sterowniki Kies. To powinno pomóc.
Suraj Bajaj,

Odpowiedzi:


5

Najłatwiejszym sposobem uzyskania tego sterownika jest strona internetowa firmy Samsung. Jest link do pliku do pobrania, który instaluje tylko sterownik (bez wzdęcia). Zobacz https://stackoverflow.com/a/11851697/1427165 więcej szczegółów.


Tak, właśnie to zrobiłem. Zaktualizowałem swoje pytanie 3 grudnia 2012 r. O rozwiązanie, ale właśnie przeniosłem je do własnej odpowiedzi.
Dennis

3

Nie ma potrzeby instalowania Kies. Pobierz sterownik SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_v1.5.14.0.exe(lub wyższą wersję), który jest dostępny na stronie internetowej Samsung . Kliknij kartę Podręczniki i pliki do pobrania (pod zdjęciem telefonu), a następnie kartę Oprogramowanie .

Po instalacji podłączyłem S3 przez USB, a Windows Update automatycznie wyszukał i pobrałem pakiet o pojemności 6,8 MB, a następnie to powiadomienie.

Zrestartowałem komputer (na wszelki wypadek) i mogę teraz używać S3 do programowania, nawet jeśli mówi, że urządzenie jest podłączone jako „urządzenie multimedialne”.


1

Musisz zainstalować sterownik Samsung ADB.

Możesz je zainstalować, instalując Kies (zostaną one zainstalowane automatycznie), lub możesz pobrać i zainstalować sterownik tutaj - mówi, że dotyczy to Galaxy S2, ale powinien działać na wszystkich urządzeniach Samsung.

Po zainstalowaniu może być konieczne ponowne uruchomienie komputera, a następnie podłączenie urządzenia. Jeśli to nadal nie działa, przejdź do menedżera urządzeń i usuń nieznane urządzenia lub urządzenia ze znakami zapytania obok nich (zaznacz je i naciśnij klawisz usuwania).

Po zakończeniu podłącz ponownie urządzenie, a sterownik powinien zainstalować. Powinieneś być w stanie zobaczyć urządzenie za pomocą adb devicespolecenia.


0
 1. Odinstaluj sterownik Samsung Galaxy S3.
 2. Pobierz i zaktualizuj sterownik czujnika linii papilarnych. W moim przypadku korzystam ze sterownika AuthenTec.
 3. Pobierz i zaktualizuj sterownik urządzenia Bluetooth (np. Broadcomm itp.)
 4. Restart komputera.
 5. Ponownie zainstaluj sterownik Galaxy S3.
 6. Podłącz urządzenie.
 7. Urządzenie wyszuka aktualizacje oprogramowania i wszystko powinno się zainstalować.

Dobrze iść!0

Cóż, wypróbowałem wszystkie te rzeczy, które mogłem znaleźć w Internecie, a mój profesjonalny komputer z systemem Windows 7 nie rozpoznał mojego Galaxy S 3 ... Potem zdałem sobie sprawę, że mój nowy komputer nie ma nic poza portami USB 3.0, więc postanowiłem spróbować stary hub USB, który mam. Podłączyłem go do komputera i sterownik został pomyślnie zainstalowany. Następnie podłączyłem Galaxy S3 do koncentratora USB, a następnie komputer rozpoznał go i zainstalował sterownik i mogę uzyskać dostęp do wszystkich plików w telefonie. Mogę więc tylko stwierdzić, że jest to problem niezgodności USB 3.0. Nie miałem problemu z podłączeniem telefonu do mojego starego komputera z 7 domowymi portami i portami USB 2.0. Początkowo myślałem, że problem polegał na wygraniu 7 gospodarzy na 7 prof. Teraz myślę, że problem przechodzi z USB 2.0 na USB 3.0 ..... spróbuj i sprawdź, czy ci to pomoże.


0

Spróbuj tego

 1. Idź do klawiatury i wpisz * # 0808 #

 2. Wyświetla ustawienia USB

 3. Wybierz opcję MTP + ADB

 4. Naciśnij przycisk OK

 5. Podłącz kabel USB do komputera

Pokazuje Connected jako urządzenie multimedialne.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.