Tworzenie kopii zapasowych systemu i przywracanie za pomocą funkcji Google do tworzenia kopii zapasowych systemu nie działa


11

Mam telefon skonfigurowany od początku do tworzenia kopii zapasowych w Google. Zrobiłem teraz 3 resety i żadne z moich ustawień i aplikacji ani nic nie wydaje się wracać. Czy istnieje sposób, aby to zmusić? Być może mylę się myśląc, że tak się dzieje?

Telefon to Samsung S2 GT-I9100 z systemem Android 4.0.4.


2
Czy możesz podać markę / model i wersję telefonu z Androidem?
onik

Nie odpowiada dokładnie na twoje pytanie - ale to nic „niezwykłego”. Zwykle działa to tylko do 50%. Mówiąc ściślej: Kopia zapasowa działa ... Istnieje wiele doniesień o tym, że przywracanie nigdy nie działa, ale słyszałem plotki, że niektórym się udało ...
Izzy

@onik Do pytania dodałem numer telefonu. Mam przyjaciela, który ma S3 i wydaje się, że działa idealnie dla niego. Nic nie wróciło do mojego telefonu, tylko kontakt z synchronizacji z Gmailem. Teksty, ustawienia, aplikacje itp. Itp. Żadne nie wróciły :(
Czy

Moje aplikacje wróciły po zresetowaniu, ale mój Internet przestał działać i przywrócono tylko połowę. Chciałbym automatycznie pobrać drugą połowę.
wiersz 1

@Izzy to nie są plotki, że jestem jednym z nich, który otrzymał kopię zapasową od Google. Ale musisz mieć pewność, że twoja kopia zapasowa danych jest wykonywana podczas korzystania z opcji synchronizacji. Często sprawdzam to w aplikacjach sklepu Play, w których zgłaszają, które aplikacje są synchronizowane z serwerem Google. Stamtąd też odzyskałem swoje kontakty.
avirk

Odpowiedzi:


1

Niestety jest bardzo temperamentny i zależy od urządzenia używającego kreatora konfiguracji Google.

Działa trochę zbyt dobrze na moim s2 z Cyanogen 10 - Cyanogen używa domyślnego kreatora konfiguracji Google.

Po zresetowaniu upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji, a zwłaszcza zwróć uwagę na część dotyczącą przywracania - powinna być domyślnie zaznaczona, ale może nie być.


Domyślnie jest zaznaczone. Pobranie połowy aplikacji na Nexusa 7 nie powiodło się z powodu wyjścia z Internetu. Więc próbowałem go zresetować ponownie ... ale tym razem próbowałem pobrać tylko połowę, która zakończyła się ostatnim razem. Do widzenia Złamany Miecz zapisuje: '(
wiersz 1

@ row1 Jest bardzo temperamentny - jak powiedziałem. Nigdy nie działał na moim starym telefonie, ale działa na moim S2. Zależy to również od pamięci ROM :( Jeśli chcesz naprawdę zachować swoje dane, powinieneś użyć dedykowanej aplikacji do tworzenia kopii zapasowych .
Liam W

@ row1 Jeśli nie zresetujesz go ponownie, w końcu pobierze resztę.
Dan Hulme
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.