Jak wyłączyć „odrzucanie połączenia za pomocą SMS-a”?


25

ICS wprowadził opcję odrzucania połączeń przychodzących za pomocą wiadomości SMS.

Czy istnieje sposób na wyłączenie tej funkcji? Jeśli tak to jak?

Słuchawka Sony Xperia S z systemem JB


Wydaje się, że nie ma odpowiedzi :(
Sid

1
Nie widzę, że możesz. Wygląda na to, że w najlepszym razie możesz zmienić możliwe odpowiedzi na puste pola. (Niezależnie od niestandardowych rozwiązań ROM).
ale

1
@Al Everett Cóż, to trochę rozwiązuje problem. Ale wiadomość wciąż jest wysyłana. Tak więc podstawowy problem pozostaje niezmieniony. :(
Sid

1
@avirk O nie !! Czy będzie taka opcja w przyszłej aktualizacji oprogramowania? Korzystanie z funkcji połączeń z aplikacjami innych firm nie jest dla mnie dobrą opcją. Dzięki za napiwek.
Sid

2
@Sid to zależy od opinii użytkownika do firmy telefonicznej. Jeśli większość ludzi uzna to za irytujące, może to oznaczać, że tak zrobią, lub Google, ale nie jest pewne, czy zrobi to w przyszłości.
avirk

Odpowiedzi:


6

Niestety nie można tego wyłączyć. Sony używa zastrzeżonego Dialera, który ma wbudowaną tę funkcję. Bez użycia niestandardowej pamięci ROM nie można tego obejść.

Wiem o tym, ponieważ mam doświadczenie w tym na urządzeniach Samsung (mają również pasek u dołu, który pozwala odrzucić z tekstem) i mam dużą biegłość w Androidzie, poza jakimś sposobem ponownej kompilacji apka Dialer i wykorzystaniem twojej wiedzy o Javie do znajdź wpis, usuń go i skompiluj ponownie, niestety nic nie możesz zrobić.


3

Wystarczy przejść do Phone > Call Settings(Xperia Z3 przejdź do Settings > Call > Reject call with message). Tam zobaczysz opcję „Odrzuć połączenie za pomocą wiadomości”. Idź tam, a zobaczysz kilka szablonów wiadomości. Wystarczy usunąć wszystkie wiadomości jeden po drugim i to wszystko. Twój problem został rozwiązany.


Hacky Ale to działa;)
Lucky
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.