Jak mogę uruchomić Śledzenie paczek Google Now?


12

W ustawieniach wyszukiwarki Google -> Google Now mam zaznaczoną opcję „Pokaż karty oparte na Gmailu”. „Paczki” są włączone, a opis mówi „kiedy e-mail z potwierdzeniem zamówienia zostanie dostarczony do zakupu online”

Od czasu włączenia tej funkcji korzystałem z funkcji odrzuceń mutta, aby dostarczyć dwa powiadomienia wysyłkowe Amazon na moje konto Gmail. Powiadomienia e-mail pojawiły się na moim telefonie, ale (nawet dzień później) wciąż nie udało mi się wyświetlić karty śledzenia pakietu Google Now.

Jak mogę go uruchomić?

Oto wiadomość w Gmailu:

E-mail Amazon wyświetlany w Gmailu

Aktualizacja

Jestem teraz na Androidzie 4.2 i (po aktualizacji 4.2) otrzymałem dziś rano e-mail ze sklepu Google Play z numerem śledzenia. Nadal nie ma karty statusu dostawy z Google Now. Niedługo znów sprawdzi Amazonkę (kiedy coś mi wyślą).

Nexus 10

Mam też Nexusa 10 (również z systemem Android 4.2, akcje, nawet nie zrootowany), a także wydaje się, że śledzenie paczek też tam nie działa.


Mam ten sam problem, uruchamiając Jelly Bean na SGS3 (Tmobile). Zamówiłem przedmiot w Amazon, Google Now bez problemu stworzył dla niego kartę. Przedmiot został dostarczony 4 dni temu (UPS). Google Now nadal pokazuje kartę wysyłkową, ale kiedy kliknę na kartę, otworzy się strona UPS z potwierdzeniem dostawy. Dlaczego karta Google Now nie aktualizuje się w celu wyświetlenia dostawy i pozbycia się karty? Jak pozbyć się tej karty? To trochę irytujące, że pojawia się każdego dnia dla już dostarczonej paczki.

@ Vanderberg, teraz wiem, gdzie są wszystkie moje brakujące karty Google Now: masz je. Może uda nam się zorganizować wymianę ...: - /
derobert

Odpowiedzi:


-1

Aby skorzystać z tej nowej funkcji, gdy informacje są pobierane z Gmaila, będziesz potrzebować nowej aplikacji Gmaila, na XDA-Developers znajduje się flashowany zip, ale jej raportowanie psuje niektóre rzeczy, więc najlepiej jest czekać około tygodnia, aby uzyskać aktualizacja Jellybean od Google.


1
To nieprawda. Nie mam nowej wersji aplikacji Gmail, a śledzenie paczek działa dobrze w moim nexusie i nexusie 7.
ZnewmaN

Myślę, że miałem nową aplikację Gmail (przynajmniej ostatnio była nowa wersja w sklepie Play). I teraz oczywiście mam go jako część Androida 4.2. Nadal nie ma szczęścia (patrz aktualizacja pytania)
derobert

9
Nie sądzę, aby śledzenie paczek w Google Now zależało od wersji aplikacji Gmail na telefonie! Ten typ ekstrakcji danych odbywa się po stronie serwera, a nie przez telefon.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.